Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Święta Bożego Narodzenia 2017 pogoda?
Jaka pogoda na Boże Narodzenie 2017?

Jakie będzie tegoroczne Boże Narodzenie? Można przecież sprawdzić prognozy. Zanim się obejrzymy 25 i 26 grudnia nadejdą, już niedługo warto rozpocząć pierwsze przygotowania do tego magicznego okresu. Jaka jednak będzie pogoda na Boże Narodzenie w kraju?

Centrum

W centralnej części Polski na pewno na święta ma być ciepło. 25 grudnia synoptycy zapowiadają około 5 stopni Celsjusza w dzień i 1 stopnia Celsjusza w nocy. Będzie do tego słonecznie i bez opadów deszczu, jednak drugi dzień Świąt będzie już gorszy pod względem aury – mimo że pojawi się wtedy 7 stopni na plusie, dzień będzie pochmurny i z opadami deszczu. Wieczorem będzie 1 stopień ciepła. Mimo wszystko, aura będzie naprawdę ciepła jak na grudzień i nie narzekajmy na pogodę.

Południe

Teraz zobaczmy prognozy dla południa kraju. W tym regionie synoptycy również zapowiadają ciepłą aurę, 25 grudnia na termometrach w dzień wystąpi 5 stopni powyżej zera, a do tego cały dzień zza chmur wyjrzy słońce. Dzień później ma być pochmurnie, ale będzie to jedyny region Polski, w którym unikniemy przelotnych opadów deszczu. 26 grudnia pojawi się 6 stopni na plusie w ciągu dnia. Jeśli chodzi o wieczorną i nocną aurę to na termometrach 25 grudnia będzie 1 stopień ciepła, 26 grudnia ma być 2 stopnie na plusie.

Północ

Na północy kraju zarówno na 25 jak i 26 grudnia synoptycy zapowiadają temperaturę wynoszącą w dzień około 7 stopni na plusie. W nocy temperatura ma spadać do 2 stopni powyżej zera, nie będzie przymrozków. Niestety, w tym regionie całe święta będą pochmurne i z przelotnymi opadami deszczu. Może również wiać, co jest charakterystyczne dla północy Polski. Oczywiście warto dodać, że w całej Polsce opady śniegu w Boże Narodzenie nie wystąpią, ponieważ aura będzie na to znacznie za ciepła. W poszukiwaniu śniegu musimy się w tym okresie udać jedynie w góry.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u