Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Dzień Zaduszny 2017 pogoda?
Jaka będzie pogoda na Zaduszki 2017?

2 listopada – coraz większa liczba osób interesuje się prognozami na ten dzień, podczas którego przypadają Zaduszki. Jest to czas wspomnienia zmarłych, osób nam bliskich które odeszły. Warto pamiętać również o zmarłych, którzy nie mieli bliskich lub umarli dawno temu, a ich groby są teraz opuszczone i zaniedbane. Zobaczmy prognozy pogody, szczególnie jeśli 2 listopada wybieramy się na cmentarz.

Jaki będzie 2 listopad?

Temperatura – na początek warto sprawdzić temperaturę, jaka jest zapowiadana na cały 2 listopad. Biorąc pod uwagę różne regiony zobaczymy, że dzień zapowiada się ciepło. Na północy będzie wtedy 10 stopni na plusie, w centrum 11 stopni ciepła, na południu natomiast pojawi się aż 13 stopni Celsjusza. Również noc będzie ciepła, temperatura ma się wahać od 4 stopni na plusie na południu, po 5 stopni ciepła na północy i w centrum kraju. Taka temperatura gwarantuje nam udany dzień, podczas którego nie przemarzniemy. Na szczęście cały początek listopada zapowiada się tak ciepło.

Zachmurzenie – zachmurzenia na 2 listopada raczej nie ma się co obawiać, będzie się ono pojawiało głównie na północy kraju. Jeśli chodzi jednak o centrum i południe, tutaj dzień zapowiada się słonecznie i z bardzo niewielkim zachmurzeniem, nie mającym wpływu na ogólną aurę.

Opady deszczu – bardzo ważną sprawą są opady deszczu, przecież nawet mimo wysokiej temperatury na zewnątrz, mogą one skutecznie psuć pogodę. Na szczęście na 2 listopada nie są one zapowiadane i taka aura będzie panowała w całym kraju. Całe Zaduszki nie pojawi się deszcz, zarówno w dzień jak i podczas nocy.

Nasłonecznienie – poziom nasłonecznienia będzie wysoki, a słońce ma świecić praktycznie cały dzień, z wyjątkiem północy gdzie skryje się za chmurami. Słońce 2 listopada ma wzejść o godzinie 6:32, zajdzie o 16.06. Czas nasłonecznienia będzie sięgał jeszcze ponad 9 godzin, a dzień będzie stosunkowo długi, chociaż już typowo jesienny.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u