Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Grudzień 2017 pogoda w Krakowie?
Grudzień 2017 pogoda w Krakowie

Jaka ma być pogoda w Krakowie na cały grudzień 2017? Wiele osób już się nad tym zastanawia, szczególnie że miasto będzie odwiedzane przez naprawdę ogromną ilość turystów, którzy zawsze liczą na przyjemną aurę. Na szczęście będzie to jeszcze zanim zima na dobre się rozpocznie, dlatego liczymy że również pogoda w tym czasie dopisze. Zawsze można sprawdzić prognozy pogody.

Zaczynamy od samego rozpoczęcia grudnia, dokładniej od pierwszych 10 dni tego miesiąca. Synoptycy wskazują, że na termometrach zaobserwujemy wtedy od 2 do 4 stopni na plusie w ciągu dnia, a wieczorami i nocami spadek temperatury może wynosić od 0 do -2 stopni Celsjusza. Wcale nie będzie najgorzej, szczególnie że sam początek miesiąca przyniesie dominację pogodnych dni z przejaśnieniami słońca. Z takiej pogody na pewno będziemy zadowoleni, szczególnie że opady deszczu nie są w tym czasie dla Krakowa zapowiadane.

Teraz przejdźmy do zaprezentowania prognozy pogody na połowę miesiąca – w dzień słupki rtęci w Krakowie mają wskazywać od 3 do nawet 4 stopni na plusie i nadal w ciągu dnia będzie nam towarzyszyła spora ilość promieni słońca, które będą wyglądać zza umiarkowanego zachmurzenia, które zwiększy się tylko na 15 i 18 grudnia. Co do opadów deszczu to jak na razie synoptycy nie zapowiadają ich na połowę grudnia, a dla nas to naprawdę dobra wiadomość. Wieczory i noce tego okresu przyniosą w Krakowie od 0 do -2 stopni Celsjusza.

Zostaje nam jeszcze tylko sprawdzić, jaka pogoda zawita do Krakowa po 20 grudnia. Wtedy również będzie ciepło, a temperatura powietrza w dzień może tu wynosić od 1 do nawet 6 stopni na plusie. Nadal będziemy doświadczali sporej ilości słońca, natomiast zachmurzenie na większą skalę pojawiać się ma 26 grudnia. Ciekawe, że synoptycy nadal nie prognozują w Krakowie opadów deszczu. Wieczory i noce przyniosą obniżenie temperatury powietrza – będzie od -2 do 2 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u