Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka będzie pogoda na Boże Narodzenie 2017?
Jaka będzie pogoda na Boże Narodzenie 2017 roku?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, na który czeka chyba każdy z nas. Na pewno warto sięgać do prognoz, które dokładnie omawiają kwestie pogody na 25 i 26 grudnia 2017. W takim razie sięgnijmy do tych danych pogodowych i nie pozwólmy na to, aby pogoda zapowiadana na cale Boże Narodzenie stanowiła dla nas zaskoczenie.

Podczas Bożego Narodzenia polska tradycja nawiązuje głównie do zimowej aury, jaka na koniec grudnia panowała w kraju i to praktycznie bez wyjątku. W chwili obecnej mamy jednak ocieplający się klimat i o tak chłodne zimy będzie z roku na rok coraz ciężej. Również w tym roku 25 i 26 grudnia będzie się prezentował całkiem ciepło – zobaczmy prognozy!

25 grudnia – Okazuje się, że pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w kraju ma być bardzo ciepły. Słupki rtęci będą średnio wskazywały 5 stopni powyżej zera, co jest bardzo wysoką temperaturą jak na ten okres. Dzień ma być słoneczny, mimo niewielkiego zachmurzenia które nie będzie miało większego wpływu na odczuwalną aurę. Synoptycy zapowiadają również, że w większości polskich regionów nie pojawi się wtedy deszcz, opady przelotnie mogą występować jedynie na północy kraju. Wieczór i noc ma przynosić około 1 -2 stopni na plusie.

26 grudnia – Zobaczmy również prognozy dla Polski zapowiadane przez synoptyków na drugi dzień świąt, który jest od razu ostatnim świątecznym dniem. Wtedy termometry w zależności od regionu będą pokazywały od 5 do nawet 7 stopni powyżej zera. To będzie naprawdę wysoka temperatura! Niestety, ogółem pogoda się wtedy pogorszy, ponieważ praktycznie w całej Polsce na 26 grudnia synoptycy prognozują występowanie zachmurzenia i nie będzie można liczyć na to, że słońce wyjrzy zza chmur. Niestety, właściwie cała Polska znajdzie się wtedy w strefie przelotnych opadów deszczu, które mogą nam skutecznie popsuć pogodę. Na 26 grudnia wieczorem oraz w nocy synoptycy zapowiadają temperaturę oscylującą w okolicy 1-2 stopni na plusie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u