Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2017?
Jaka będzie pogoda na Święta Bożego Narodzenia w 2017?

Powoli zaczynamy snuć plany na okres Bożego Narodzenia w 2017 roku. Zbliża się ono coraz większymi krokami i od 25 i 26 grudnia dzieli nas już nieco ponad miesiąc. Aktualne prognozy pogody dla tego okresu już powstały i na pewno warto się z nimi zapoznać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, czego dokładnie spodziewać się po pogodzie.

Przedstawiam prognozy dla Warszawy, która jako miasto położone w centralnej części kraju, jest jego najlepszą prezentacją i ukazuje średnie temperatury dla kraju. Oczywiście warto też sięgać do prognoz dla konkretnych części Polski, które również znajdziesz na naszej stronie!

25 grudnia – ten dzień w centrum ma przynosić temperaturę sięgającą nawet 5 stopni powyżej zera. Do tego trzeba dodać słoneczną pogodę, podczas której słońce ma często gościć na niebie i nie zagrozi mu nawet niewielkie zachmurzenie. Żadnych istotnych opadów deszczu na ten dzień synoptycy nie zapowiadają, a wieczorem oraz w nocy wcale nie czeka nas gwałtowne załamanie pogody. Na termometrach pojawi się wtedy około 1 stopnia powyżej zera.

26 grudnia – jaka będzie pogoda na ten dzień? Aura nieco się pogorszy. Dzień okaże się całkowicie pochmurny i na pewno na niebo nie wyjrzy wtedy słońce. Mimo wszystko, temperatura powietrza w centralnej Polsce może dochodzić 26 grudnia nawet do 7 stopni powyżej zera, a więc ogółem będzie bardzo ciepło. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia może przynosić nam przelotne opady deszczu, przez co bez parasola lepiej nie wychodzić z domu. Wieczorem oraz nocą termometry mają natomiast wskazywać około 1 stopnia na plusie.

W całej Polsce temperatura będzie podobna, pierwszy dzień świąt na ogół ma być pogodny, natomiast drugiego aura lekko się pogorszy. Tylko na północy całe święta mają być pochmurne i deszczowe, tam może też mocniej wiać. Ogółem jednak pogoda dla całej Polski prezentuje się stosunkowo korzystnie, szczególnie z racji wysokiej temperatury powietrza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u