Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Boże Narodzenie 2017?
Jaka pogoda na Boże Narodzenie 2017?

Boże Narodzenie już blisko. Teraz można sprawdzać prognozy na ten czas, które są ogólnodostępne. Są to jeszcze dane długoterminowe, ale cechują się już wysoką sprawdzalnością. W razie jakichkolwiek zmian, zostaną one naniesione przez synoptyków do wspomnianej prognozy. Zobaczmy więc jaka pogoda ma panować w kraj w Boże Narodzenie 2017.

Boże Narodzenie zawsze przypada na 25 i 26 grudnia, jest to święto stałe. Czasem do okresu świąt dodaje się również wigilijny wieczór, ale prognozy akurat na 24 grudnia znajdziesz w innych artykułach. My skupiamy się tylko na 25 i 26 dniu miesiąca.

1 dzień Świąt

Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie w centralnej części Polski bardzo ciepłym okresem, kiedy temperatura może dochodzić nawet do 5 stopni na plusie. Będzie wtedy słonecznie i tylko z niewielkim zachmurzeniem, nie pojawią się też opady deszczu. Wieczorem oraz w nocy pojawi się około 1 stopnia na plusie. Na południu kraju będzie równie słonecznie i z 5 stopniami ciepła, do tego znów bez deszczu. Wieczorem oraz w nocy spodziewajmy się 1 stopnia na plusie. Jeśli chodzi o północ kraju to termometry wskażą tu aż 7 stopni powyżej zera, chociaż dzień ma być pochmurny. Na szczęście obejdzie się bez opadów, a wieczorem i w nocy synoptycy zapowiadają około 2 stopni na plusie.

2 Dzień Świąt

26 grudnia w centrum kraju synoptycy zapowiadają w dzień aż 7 stopni na plusie i w nocy spadek temperatury do 1 stopnia powyżej zera. Niestety, aura będzie pochmurna i mogą się pojawiać przelotne opady deszczu. Na południu 26 grudnia będzie około 6 stopni ciepła w dzień, również pojawią się chmury, ale na szczęście nie przyniosą one opadów. Wieczorem spodziewajmy się około 2 stopni na plusie. Na koniec jeszcze północy Polski – tu synoptycy prognozują w dzień około 7 stopni powyżej zera, będzie jednak pochmurnie i z opadami deszczu. Wieczorem na termometrach pojawi się około 2 stopni na plusie. Oczywiście całe Boże Narodzenie na opady śniegu w Polsce nie będzie można liczyć.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u