Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Dzień Zaduszny 2017?
Pogoda na Dzień Zaduszny 2017

Dzień Zaduszny to święto, podczas którego wspominamy bliskich nam zmarłych. Nieodłącznie wiąże się ono z Wszystkimi Świętymi, które przypada dzień wcześniej. Zaduszki trwają cały dzień i wieczór 2 listopada – warto sprawdzić co o pogodzie w tym terminie mają nam do powiedzenia synoptycy, opracowujący prognozy pogody.

Na pewno warto sięgać do prognoz ukazujących najważniejsze regiony naszego kraju. Tak naprawdę na 2 listopada pogoda w kraju ma być raczej podobna, jednak jak wiadomo, może występować niewielkie wahanie temperatury w zależności od części Polski. Na pewno zmienną aurę warto poznać.

Zaczynamy od pogody prezentowanej dla centralnej części Polski, gdzie dzień ma być przyjemny i ciepły. Na termometrach pojawi się około 11 stopni na plusie, a w dodatku w ciągu dnia będzie się pojawiało cały czas słońce. Na szczęście niewielkie będzie zachmurzenie, a opady deszczu całkowicie nie są zapowiadane. Wieczorem i w nocy czeka nas spadek temperatury do około 5 stopni Celsjusza.

Teraz przejdźmy do danych ukazywanych dla południowej części kraju. W tej części Polski na termometrach zagości w dzień aż 13 stopni na plusie, a więc będzie naprawdę bardzo ciepło. Do tego słońce i bardzo ograniczone zachmurzenie zagwarantuje nam świetną pogodę. Żadne istotne opady deszczu w tym dniu nie są zapowiadane, natomiast wieczór i noc zapowiadają się ciepło, z 4 stopniami powyżej zera.

Teraz przejdźmy do prognoz dla północy i na tym zakończmy rozmowy o pogodzie na Zaduszki. W tym regionie będzie najmniej przyjemnie, na termometrach wystąpi około 10 stopni powyżej zera, będzie pochmurnie i słońce wcale nie pojawi się na niebie. Na szczęście na 2 listopada synoptycy nie zapowiadają występowania na północy opadów deszczu. Dodatkowo całkiem ciepła będzie noc, kiedy na termometrach ma być nawet 5 stopni na plusie. Taka pogoda nas nie zdziwi, dzień wcześniej na Wszystkich Świętych również będzie bowiem pochmurnie, ale też bez opadów.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u