Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Sylwestra 2017?
Jaka pogoda na Sylwestra 2017?

Sylwester to data, która interesuje chyba każdego. Żegnamy wtedy stary rok, witający nowy przy szampańskiej zabawie trwającej często do białego rana. Jeśli ktoś planuje brać udział w imprezach plenerowych to powinien sprawdzić, jaka pogoda w poszczególnych regionach kraju zapowiadana jest a 31 grudnia 2017 roku. Nie powinno być wtedy za zimno, aby pogoda nie pokrzyżowała nam planów na udaną zabawę.

Sylwester w centrum

W centralnej Polsce nie zabraknie plenerowej imprezy, która największy rozmiar ma przybierać w Warszawie. Dla tego miasta sprawdzimy więc prognozy. Synoptycy prognozują tutaj w dzień temperaturę dochodzącą do 1 stopnia powyżej zera, jednak cały dzień będzie słoneczny i spodziewajmy się wyłącznie przelotnego zachmurzenia. Z pewnością nie przyniesie ono opadów deszczu, a wieczorem oraz w nocy przygotujmy się na spadek temperatury sięgający do -3 stopni Celsjusza.

Sylwester na południu

Jeśli chodzi o południe, to w tym regionie największa plenerowa impreza zapewne odbędzie się w Krakowie. W tym pięknym mieście synoptycy zapowiadają na 31 grudnia w dzień temperaturę wynoszącą 2 stopnie na plusie, natomiast wieczorem oraz w nocy będzie się ona obniżała do maksymalnie -2 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie i pogodnie, a zachmurzenie przez cały dzień będzie raczej niewielkie. Do tego impreza na pewno będzie udana, dzięki temu że nie zagrożą nam opady deszczu.

Sylwester na północy

Najlepszą reprezentacją pogody dla północy będzie Gdynia, gdzie co roku odbywa się huczna impreza pod gołym niebem. W tym mieście synoptycy na 31 grudnia w ciągu dnia prognozują temperaturę sięgającą do 3 stopni na plusie. Ten dzień zapowiada się bardzo słonecznie i jedynie z niewielkim zachmurzeniem nieba, które na pewno nie odbije się negatywnie na ogólnej pogodzie na północy. Nie są tutaj też zapowiadane opady deszczu, ale jak to na północy, może nieco mocniej wiać. Wieczorem oraz w nocy termometry mają tutaj wskazywać około -2 stopnie Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u