Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Wigilie 2017?
Jaka pogoda na Wigilię 2017?

Wigilia to stałe święto, które przypada na d24 grudnia. W dzień jeszcze nie świętujemy, a do Wigilii zasiadamy dopiero po zmroku, gdy na niebie zobaczymy pierwszą gwiazdkę. Jest to wstęp do świąt Bożego Narodzenia i to właśnie od Wigilii zaczynamy świętowanie tego niezwykłego okresu. Na pewno ważne okazuje się pogoda, jaką synoptycy na wspomniany 24 grudnia zapowiadają w całej Polsce. Z całą pewnością już teraz możemy powiedzieć, że na Wigilię będzie jeszcze zbyt ciepło na opady śniegu.

Pogoda na północy kraju

Zaczynamy od zaprezentowania pogody na Wigilię od północnej części kraju, gdzie może nieco mocniej wiać. W tym regionie w dzień 24 grudnia synoptycy zapowiadają temperaturę powietrza wynoszącą 5 stopni powyżej zera, jednak dzień ma się okazać całkowicie pochmurny i bez przejaśnień słońca. Również opady deszczu w tym terminie nie są zapowiadane. Podczas wieczoru i nocy szykujmy się na spadek temperatury do 1 stopnia na plusie.

Pogoda na południu kraju

Zobaczmy też, co mówią synoptycy o prognozie dla południa. W tym regionie w dzień 24 grudnia zapowiadają 5 stopni powyżej zera, a temperaturze ma towarzyszyć spora dawka promieni słonecznych, które będą regularnie wyglądały zza niewielkiej ilości chmurek. Zagwarantuje to naprawdę przyjemną atmosferę za oknami. Do tego na południu nie są zapowiadane również opady deszczu, natomiast wieczorem oraz w nocy czeka nas spadek temperatury do około 1 stopnia na plusie.

Pogoda w centrum kraju

Na koniec sprawdźmy jeszcze pogodę prognozowaną dla centralnej części naszego kraju. W tym regionie w dzień na 24 grudnia ma się pojawiać również 5 stopni Celsjusza, jednak będzie się wydawało nieco chłodniej, ponieważ przez cały dzień synoptycy ostrzegają przed zachmurzeniem, za którym na pewno skryje się słońce. Okazuje się jednak, że nawet przy takiej mało atrakcyjnej pogodzie nie są zapowiadane opady deszczu. Wieczorem oraz podczas nocy zostanie odnotowany spadek temperatury powietrza do 1 stopnia powyżej zera.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u