Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?
Jaka ma być pogoda na Wszystkich Świętych 2017?

Ostatnimi czasy dysponujemy bardzo dobrymi prognozami dotyczącymi początkowych dni listopada. Warto do nich sięgnąć, szczególnie że prognozują ładny początek tego miesiąca. Dotyczy to nie tylko samych warunków atmosferycznych, ale również panujących 1 listopada warunków drogowych, które są dla nas tak ważne przy każdej dalszej podróży.

Większość Polaków ma do cmentarzy pewne trasy do pokonania, rzadko kiedy mamy blisko na groby naszej rodziny. Z tego powodu wiele podróżujemy, ale na szczęście na 1 listopada w całym kraju zapowiadana jest bardzo przyjemna pogoda. Mamy więc nadzieję, że prognozy okażą się w pełni sprawdzalne. Tak naprawdę bowiem pogoda może nas zaskakiwać nawet mimo tego, że poniższe prognozy cechują się ponad 95% sprawdzalnością.

Na 1 listopada pogoda zapowiada się obiecująco. W całej Polsce aura ma wyglądać bardzo podobnie, dlatego pragnę przedstawić prognozy dla centralnej części kraju. W tym regionie na termometrach w dzień ma się pojawiać około 11 stopni powyżej zera. Dzień będzie pełny słońca, od samego rana zapowiadane są przejaśnienia i niewielkie zachmurzenie, które nie odbije się negatywnie na pogodzie. Na pewno będzie nam się wydawało, że temperatura jest nieco wyższa od zapowiadanej. Bardzo ważny jest również fakt, iż synoptycy na ten dzień nie prognozują występowania opadów deszczu i taka sytuacja ma panować w całym kraju – nie spadnie ani kropla deszczu. Pozostaje nam tylko zobaczyć prognozę pogody dla godzin wieczornych oraz nocnych – wtedy synoptycy zapowiadają spadek temperatury nie większy niż 3 stopnie na plusie. Taka noc będzie jeszcze stosunkowo ciepła, ponieważ w okresie początku listopada mogły panować nawet pierwsze przymrozki.

Powyższa prognoza gwarantuje udane warunki drogowe, całkowicie bez opadów deszczu. Jedynie nad ranem uważajmy na mogące pojawiać się mgły. Mimo dobrych warunków, przy wzmożonym ruchu drogowym warto uważać i ściągnąć nogę z gazu. Całe szczęście, że również kolejne dni listopada zapowiadają się równie ładnie i ze słoneczną aurą.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u