Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na kwiecień 2018?
Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na kwiecień 2018 roku jest coraz częściej wyszukiwanym w Internecie hasłem. Synoptycy poszli za potrzebami internautów i zaprezentowali im poniżej najnowsze prognozy na czwarty miesiąc 2018 roku w całej Polsce. Sprawdźmy!

Centralna Polska            

Zaczynamy od prognoz przedstawianych dla centralnej części kraju – w kwietniu 2018 synoptycy zapowiadają tu w dzień od 9 do nawet 19 stopni Celsjusza. Im dalej w głąb miesiąca, tym wyższe temperatury powietrza nam się szykują. Będzie do tego słonecznie i przyjemnie, na niebo ma wyglądać niewielka ilość zachmurzenia, przez co odczuwalna temperatura może okazać się jeszcze wyższa od zapowiadanej. Wieczorami i nocami na termometrach w centrum zagości od 2 do 7 stopni na plusie.

Południowa Polska

Okazuje się, że kwiecień w południowej części kraju może przynosić jeszcze przyjemniejszą pogodę. Synoptycy zapowiadają od 10 do nawet 20 stopni powyżej zera. Oczywiście najcieplejsze dni nadejdą już pod 20 kwietnia. Cały miesiąc ma jednak przynosić bardzo dużą ilość przejaśnień, przez co zrobi się naprawdę przyjemnie, a zachmurzenie będzie się pojawiało na ogół w niewielkiej ilości, bez negatywnego wpływu na pogodę za oknami. Wieczory i noce również nie będą już bardzo zimne, synoptycy na południu zapowiadają wtedy od 1 do nawet 7 stopni na plusie.

Północna Polska

Na koniec przyjrzyjmy się prognozie dla północy kraju – w tym regionie zazwyczaj bywa bowiem nieco chłodniej. Nie mylimy się również tym razem, ponieważ na termometrach w dzień ma się wtedy pojawiać od 8 do 14 stopni na plusie, natomiast wieczory i noce mają przynosić od 1 do 5 stopni powyżej zera. Synoptycy zapowiadają nieco większą ilość zachmurzenia na północy i możliwe, że pojawi się wiatr. To odczuwalnie ochłodzi nam aurę, jednak będzie można również korzystać z przyjemnych dni, podczas których nie zabraknie przejaśnień słońca. Będzie to najchłodniejszy region kraju, ale pamiętajmy, że kwiecień 2018 roku ma być wyjątkowo ciepły.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5