Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na lipiec 2018?




Pogoda na lipiec 2018

Lipiec ma być zgodnie z prognozami najcieplejszym i najbardziej przyjemnym wakacyjnym miesiącem, który okaże się idealny na planowanie wyjazdów w kraju. Będzie to czas beztroskiej zabawy i wakacji, których większość z nas już niecierpliwie oczekuje. Jakie przyniesie temperatury powietrza – warto sprawdzić to już teraz, szczególnie że prognozy pogody są dla państwa dostępne!

Sam początek miesiąca lipca przyniesie w dzień temperatury wynoszące od 23 do 28 stopni Celsjusza, a więc w Polsce zawitają pierwsze gorące dni. Będzie słonecznie i pogodnie, pogoda ma dopisywać, przez co odczuwalnie będzie się wydawało iż jest cieplej. 3, 6 i 10 dnia miesiąca możliwe jest występowanie opadów deszczu, jednak mają mieć one przelotny charakter. Wieczory i noce w lipcu będą umiarkowanie ciepłe, z temperaturą wynoszącą od 14 do 16 stopni na plusie.

W połowie miesiąca nadal aura ma sprzyjać wakacyjnym wyjazdom. Na termometrach w kraju zagości od 22 do 26 stopni na plusie, nadal aura ma być słoneczna i przyjemna, a zachmurzenie nie okaże się dominujące. Mimo wszystko, synoptycy nadal zapowiadają przelotne opady deszczu, te wystąpią 12, 15 i 19 dnia miesiąca. Jeśli chodzi o temperaturę wieczorami oraz nocami, na termometrach pojawi się od 13 do 16 stopni na plusie.

Na koniec miesiąca do kraju ma nadejść fala upalnej pogody – to idealny czas na urlop, ponieważ upały będą się utrzymywały jeszcze do pierwszego tygodnia sierpnia. W tym okresie temperatura powietrza będzie nawet przekraczała 30 stopni Celsjusza – będzie przyjemnie i pogodnie, z wieloma promieniami słońca, goszczącymi na niebie. Zachmurzenie będzie na ogół niewielkie i nie będzie się negatywnie odbijało na pogodzie – ostatni, bardzo gorący okres lipca obejdzie się bowiem całkowicie bez kropli opadów deszczu. Wieczory i noce tego okresu będą bardzo ciepłe, temperatura powietrza może wtedy dochodzić nawet do 17-18 stopni na plusie! Tak piękną końcówkę lipca po prostu trzeba wykorzystać.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5