Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na maj 2018?
Jaka pogoda na maj 2018?

Maj w 2018 roku prezentuje się dla nas całkiem korzystnie. Wtedy mamy już pełnię wiosennej aury i naprawdę ciepłe dni. Synoptycy już teraz wiedzą, czego będzie można się spodziewać po pogodzie tego miesiąca, dlatego poniższych prognoz nie można przegapić! Zapraszam do czytania:

Początek miesiąca

Zaczynamy oczywiście od przedstawienia prognozy na początkowe dni w maju, kiedy to synoptycy w dzień zapowiadają temperaturę wynoszącą od 15 do nawet 19 stopni na plusie. Jak na początek wiosny, wcale nie będzie źle, temperatury okażą się naprawdę wysokie. W tym czasie synoptycy zapowiadają również sporą dawkę promieni słońca, żaden dzień tego okresu nie zapowiada się całkowicie pochmurnie i bez przejaśnień. Synoptycy zapowiadają, ze wieczory i noce na początku maja przyniosą od 7 do 9 stopni Celsjusza.

Połowa miesiąca

W połowie miesiąca będzie dało się odczuć postępującą wiosnę, która ma przynosić jeszcze wyższe temperatury. Na termometrach w dzień pojawi się od 17 do nawet 25 stopni na plusie, okazuje się że cały czas ma nam towarzyszyć słońce i nie będzie wcale dni z całkowitym zachmurzeniem. Możemy być naprawdę mocno zdziwieni taką atmosferą za oknami, ale nie mamy się chyba czym martwić. Synoptycy zapowiadają, że w połowie miesiąca wieczorami oraz nocami będzie się robiło coraz cieplej, dla ogrodników jest to okres w którym nie będą się musieli obawiać przymrozków – pojawi się od 7 do 11 stopni Celsjusza.

Koniec miesiąca

Koniec miesiąca prezentuje się jak na razie najprzyjemniej, wtedy temperatury powietrza poszybują gwałtownie w górę, a na termometrach zobaczymy nawet 20-25 stopni Celsjusza. Będzie można wyciągnąć z szafy letnie ubrania! Oczywiście że tak, ponieważ przez całe dnie ma nam towarzyszyć słońce, kryjące się niekiedy jedynie za lekkim zachmurzeniem. Pod koniec miesiąca mogą się jednak pojawiać przelotne opady deszczu. Wieczory i noce przyniosą od 9 do nawet 12 stopni na plusie, nie będzie wiec źle!

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5