Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na marzec 2018?
Pogoda na marzec 2018

Marzec będzie pierwszym miesiącem wiosennym, więc będziemy na niego niecierpliwie czekali. Tak naprawdę to czas dzielący nas od marca minie bardzo szybko – warto już teraz sprawdzić prognozy na cały ten miesiąc w różnych częściach naszego kraju.

Centralna Polska

Najpierw pragniemy państwu zaprezentować prognozy dla Warszawy, czyli stolicy kraju. W tym mieście w okresie marca na termometrach w dzień będzie się pojawiało od 4 do nawet 12 stopni Celsjusza! Najcieplej będzie się robiło po 20 dniu miesiąca, kiedy do Polski ma zawitać prawdziwa wiosna. Okres ten będzie przyjemny i ze sporą dawką promieni słońca i przy takiej pogodzie raczej nie ma co liczyć na opady śniegu. Wieczory i noce przyniosą spadek temperatury maksymalnie do -1 stopnia Celsjusza.

Południowa Polska

Co natomiast z pogodą na południu? Warto sprawdzić prognozy dla Krakowa, gdzie na marzec synoptycy w dzień prognozują od 6 do maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Podobnie jak w stolicy, również Kraków ma być w tym miesiącu słoneczny i pogodny oraz z niewielkim zachmurzeniem na niebie, które nie wpłynie niekorzystnie na odczuwalną aurę. W marcu w Krakowie na pewno zabraknie śniegu, ponieważ temperatury mają być w marcu naprawdę wysokie. Wieczory i noce będą jeszcze przynosiły chłód, pojawi się od -1 do 1 stopnia Celsjusza.

Północna Polska

Na koniec zostało nam się przyjrzeć, czy pogoda w marcu przyniesie coś niespodziewanego na północy, dokładniej w Gdańsku. W tym regionie synoptycy zapowiadają w ciągu dnia od 4 do maksymalnie 9 stopni Celsjusza, a więc będzie nieco chłodniej niż w centrum i na południu. Może być temu winny wiatr, który na północy jest zawsze mocniej odczuwalny. Na północy mimo wszystko w marcu ma być słonecznie i bez większego zachmurzenia, które mogłoby negatywnie wpływać na odczuwalną aurę. Oczywiście przy takiej pogodzie śniegu tu zabraknie, a wieczory i noce mają przynosić od -1 do 1 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5