Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Lato 2018 pogoda?
Lato 2018 roku – pogoda

Pogoda zapowiadana na lato to bardzo istotna kwestia szczególnie dla tych osób, które na obszarze naszego kraju planują swój urlop. W końcu każdy chce, aby okres urlopowy okazał się całkowicie udany, do czego na pewno w dużym stopniu przyczyni się ładna, słoneczna pogoda. Sprawdźmy więc prognozy na lato, dzięki temu dowiemy się kiedy nadejdzie najlepszy czas na urlop.

Czerwiec

Lato zawsze rozpoczyna się na sam koniec czerwca i już teraz wiemy, że akurat ten okres najlepszy na planowanie wakacji na pewno nie jest. Będzie ciepło z temperaturą do 26 stopni na plusie, jednak pojawią się liczne opady deszczu, które mogą nam skutecznie popsuć pogodę i sprawić, że urlopu nie będziemy wspominali zbyt dobrze. Plany wakacyjne lepiej więc odłożyć na kolejne, znacznie przyjemniejsze miesiące lata, w końcu zdążymy jeszcze z planami urlopowymi.

Lipiec

Lipiec to pierwszy miesiąc ze znacznie przyjemniejszą aurą, która tym razem będzie dobra na planowanie urlopu w kraju. Lipic to czas temperatury dochodzącej nawet do 30 stopni Celsjusza, a najładniejsza pogoda nadejdzie do Polski po 20 dniu miesiąca – nie spadnie wtedy ani kropla deszczu, a każdy dzień będzie w pełni słoneczny i przyjemny. Wcześniejsze lipcowe nie może nie będą tak gorące, z temperaturą do 26-27 stopni na plusie, jednak mimo to gwarantują dobrą i udaną pogodę w sam raz na spokojne wakacje, chociaż z przejściowymi opadami deszczu.

Sierpień

Należy jeszcze sprawdzić prognozy dotyczące sierpnia 2018 – ten okres będzie również bardzo przyjemny, szczególnie sam początek, kiedy temperatury na pewno sięgną 30 stopni Celsjusza. Będzie to miesiąc bardzo słoneczny i praktycznie bez zachmurzenia nieba, a opady deszczu pojawią się zaledwie przez kilka dni w całym tym okresie. Na planowanie urlopu najlepszy będzie sam początek sierpnia,z najwyższymi temperaturami powietrza, kiedy w Polsce nadal będzie panowała fala upałów, mająca swój początek w samej końcówce lipca.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5