Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Luty 2018 pogoda?
Luty 2018 pogoda

Wiele osób pyta już teraz o pogodę na cały luty 2018 roku– jest to dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli ma się jakieś plany na ten ostatni, w pełni zimowy miesiąc i nie wiadomo, kiedy dokładnie je zrealizować. Prognozy są już do naszej dyspozycji, pozostaje się tylko z nimi jak najszybciej zapoznać!

Luty pod względem temperatury – Jak zwykle prognozy należy zacząć pod względem temperatury, która jest najważniejszym czynnikiem jeśli chodzi o kształtowanie pogody. Luty nie przyniesie jeszcze wielkiej rewolucji temperatury, chociaż po 20 dniu miesiąca synoptycy zapowiadają lekkie ocieplenie. W dzień na termometrach zobaczymy od -3 do nawet 8 stopni Celsjusza, co będzie w dużej mierze zależało od regionu kraju. Wieczory i noce mają być w tym czasie jeszcze chłodne, przynosząc od -3 do 1 stopnia Celsjusza. Tak czy inaczej, w powietrzu będzie się dało czuć coraz bliższą nam wiosnę.

Luty pod względem nasłonecznienia – drugim ważnym czynnikiem wpływającym na ogólną aurę jest ilość słonecznych dni. Na szczęście tego nam w lutym nie zabraknie, będzie na pewno o wiele mocniej świeciło słońce niż jeszcze w styczniu.Większego zachmurzenia podczas którego nie pojawią się przejaśnienia spodziewajmy się między 7 a 11 lutym i później jeszczemiędzy 19 a 24 dniem miesiąca. Reszta dni minie nam z licznymi przejaśnieniami i całkiem przyjemną pogodą za oknami.

Luty pod względem ilości opadów – Opady w lutym będą się jeszcze pojawiały. Do 20 dnia miesiąca na pewno będzie to śnieg, ponieważ temu mają jeszcze sprzyjać temperatury powietrza. Im bliżej będzie końca miesiąca, tym bardziej ma wzrastać temperatura, dlatego po 20 dniu lutego opadów śniegu już raczej nie będzie można się spodziewać, pojawią się wtedy opady deszczu, który może wieczorami przymarzać, tworząc niezbyt korzystne warunki drogowe. Na pewno śniegu pod koniec lutego nie zabraknie w górach, tam opady będą się jeszcze regularnie pojawiały zarówno podczas dnia jak i w nocy.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5