Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2017?
Pogoda na Święta Bożego Narodzenia 2017

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia jest ważna zarówno dla tych, którzy zgodnie z tradycją organizują święta w domu jak i dla osób planujących na ten okres wyjazdy w Polskę lub za granicę. Pogoda nie powinna być dla nas zaskoczeniem, dlatego już teraz zapoznajmy się z prognozami na okres 25-26 grudnia 2017 roku.

Jakie będą tegoroczne święta? Czego się po nich spodziewać? Czeka nas powtórka z tzw. zim stulecia, czy może prognozy szykują nam całkiem ciepły okres? Nie dowiemy się tego, zanim nie sprawdzimy poniższej prognozy. Pamiętajmy, ze nasz klimat się zmienia i aura bywa nieprzewidywalna. Nawet jeśli prognoza mówi jedno, pogoda może spłatać nam figla i mimo wszystko czymś nas zaskoczy!

Poniższe prognozy przedstawiają centralną Polskę – jest to najlepsza reprezentacja naszego kraju, ale w poszczególnych regionach pogoda może być bardziej zmienna, o czym trzeba pamiętać. W dzień 25 grudnia na termometrach według zapowiedzi synoptyków pojawi się około 5 stopni na plusie. Dzień ma być pogodny i z niewielką ilością zachmurzenia nieba, ogółem pogoda prezentuje się całkiem przyjemnie. Do tego pamiętajmy, że nie trzeba zabierać ze sobą parasolki, będziemy mieli pierwszy dzień świąt bez opadów, a wieczorem i nocą na termometrach pojawi się 1 stopień powyżej zera.

26 grudnia będzie już mniej przyjemny. W dzień synoptycy zapowiadają nawet 6 stopni powyżej zera, ale odczuwalnie wcale nie będzie się nam wydawało tak ciepło. Wszystko z racji dużego zachmurzenia i całkowitego braku przejaśnień – słońce po prostu nie pojawi się na niebie. Synoptycy ostrzegają również, że 26 grudnia w centralnej Polsce będą się pojawiały przelotne opady deszczu. Padać może również na północy i w górach, chociaż w każdym regionie może być nieco inaczej. Wieczorem temperatura ma spadać do 1 stopnia na plusie, akurat w centrum przymrozki przez okres świąt nie są zapowiadane, jednak w górach może być do 4 stopni na minusie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u