Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Święta Wielkanocne 2018?
Pogoda na Święta Wielkanocne 2018

Wielkanoc w 2018 roku przypada na 1 i 2 kwietnia, datę podczas której może być jeszcze chłodno. Warto sięgać do prognoz pogody na okres Wielkanocy, szczególnie że od tego okresu czasu wcale nie dzieli nas wiele dni i prognozy są już opracowane przez synoptyków. Są one sprawdzalne, ponieważ były już aktualizowane. Jak na razie nie ma co liczyć na piękną pogodę, ponieważ pogoda podczas Wielkanocy może nas mocno rozczarować, dlatego najlepiej sprawdzić prognozy, choćby dla centralnej części kraju będącej najlepszą reprezentacją całego kraju – więcej na ten temat warto przeczytać poniżej.

Pogoda na 1 kwietnia

Niedziela Wielkanocna w tym roku przypada w tym samum dniu z Prima Aprilisem i będzie to dobry żart ze strony pogody. W dzień nie będzie jeszcze najgorzej, na termometrach w centralnej Polsce pojawi się nawet 7 stopni powyżej zera, a do tego w dzień wystąpią liczne przejaśnienia słońca. Całe szczęście, że synoptycy nie prognozują wtedy występowania opadów deszczu, co znacząco popsułoby nam odczuwalną pogodę. Będzie nieco wiało, porywy wiatru w tym regionie mają sięgać około 25 km/h, co może potęgować uczucie chłodu, jednak najgorzej będzie w nocy, kiedy temperatura powietrza spadnie do -1 stopnia Celsjusza, dlatego szczególnie wieczorem będzie trzeba pomyśleć o ciepłym ubraniu.

Pogoda na 2 kwietnia

2 kwietnia nie spodziewajmy się znaczącej zmiany pogody, jaka ma panować za oknami. Może wydawać się nieco zbyt zimno jak na początek kwietnia, ale w końcu w tym okresie pogoda jeszcze płata figle i jest bardzo zmienna. W dzień temperatura powietrza będzie wynosiła do 8 stopni na plusie, jednak mimo licznych przejaśnień słońca mogą występować w centrum przelotne, raczej nieznaczne opady deszczu. Wiatr 2 kwietnia nieco się uspokoi, będzie wiać z prędkością maksymalną do 16 km/h. Poprawi się nieco temperatura powietrza wieczorem oraz w nocy, kiedy na termometrach pojawi się około 1 stopnia Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5