Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Świętego Mikołaja 2017?
Jaka pogoda na Świętego Mikołaja 2017

Dysponujemy coraz dokładniejszymi prognozami pogody dotyczącymi kolejnych miesięcy. Właściwie czemu nie mielibyśmy sprawdzić pogody panującej w konkretny dzień kolejnych miesięcy? W końcu czemu mamy się dawać zaskakiwać pogodzie. Na przykład możemy wziąć choćby Mikołajki, czyli 6 grudnia 2017 roku. Sprawdźmy, jaka pogoda ma w tym dniu panować za oknami i czy doczekamy się śniegu?

Mikołajki w centrum

Zaczynamy od pogody dla centrum kraju, bowiem w poszczególnych regionach pogoda może się nieco różnić, chociaż na ogół nieznacznie. W centrum kraju na termometrach synoptycy prognozują około 3 stopnie Celsjusza w dzień, natomiast ma być wtedy pochmurnie i całkiem bez przejaśnień słońca. Na szczęście Mikołajki nie zapowiadają się tutaj deszczowo, a wieczorem oraz w nocy czeka nas spadek temperatury powietrza do -1 stopnia Celsjusza.

Mikołajki na południu

Na południu synoptycy prognozują temperaturę powietrza, która w dzień ma dochodzić do 4 stopni na plusie. Dzień będzie przyjemny, ponieważ cały czas ma świecić słońce, od czasu do czasu kryjące się za niewielkim zachmurzeniem. Pogoda ma być bardzo przyjemna, a do tego nie trzeba będzie się obawiać występowania opadów deszczu. W nocy oraz wieczorem temperatura powietrza spadnie do -2 stopni Celsjusza.

Mikołajki na północy

Sprawdźmy jeszcze aurę zapowiadaną na północy kraju. W tym regionie synoptycy prognozują około 4 stopni Celsjusza w dzień oraz spadek temperatury powietrza do 1 stopnia na plusie w nocy. Na pewno nie będzie tu przymrozka. Niestety, dzień będzie należał do pochmurnych, nie pojawią się przejaśnienia, ale na szczęście nie będą też występowały opady deszczu.

Podsumowanie

Jak widać, pogoda na 6 grudnia nie będzie zimowa, raczej ma przypominać nam okres przejściowy, koniec jesieni. Będzie ciepło, ale jednocześnie dość ponuro. Na pewno nie będzie nas to nastrajało zbyt optymistycznie, a do tego zapowiadany biomet ma być tego dnia niekorzystny. Wszyscy meteopaci powinni uważać na taką pogodę za oknami.  

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5