Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Ciało 2018?
Pogoda na Boże Ciało 2018

Boże Ciało w 2018 roku przypada dość wcześnie, bowiem na 31 maja, czyli w czwartek. Jeśli weźmiemy jeden dzień urlopu od pracy, możemy zyskać długi weekend, który warto przeznaczyć na odpoczynek, grillowanie czy zwykłe spotkania ze znajomymi. Warto wcześniej sprawdzić, czy na 31 maja pogoda w kraju dopisze, czy lepiej wtedy nie planować nic poważnego. Poniżej do państwa dyspozycji są najnowsze prognozy.

Centrum kraju

31 maja okaże się w centrum kraju naprawdę ciepłym i miłym dniem. Termometry będą wtedy wskazywały nawet do 22 stopni na plusie, co pozwoli nam chodzić już w letnich, lekkich ubraniach. Do tego synoptycy zapowiadają słoneczną aurę, podczas której może występować niewielkie zachmurzenie nieba, które ogółem nie odbije się negatywnie na odczuwalnej pogodzie. Do tego synoptycy nie ostrzegają przed występowaniem opadów deszczu – również noc będzie ciepła, 31 maja na termometrach zobaczymy wieczorem nie mniej niż 12 stopni Celsjusza.

Południe kraju

Na południu kraju pogoda ma być równie ładna na 31 maja. Będzie wtedy ciepło, na termometrach pojawią się 22 stopnie na plusie, a do tego aura za oknami okaże się przyjemna, ze sporą dawką promieni słońca i z niewielką ilością chmur. Niestety, mankamentem pogody w tym regionie kraju będą możliwe opady deszczu, ale raczej w niewielkiej ilości. Wieczór i noc w Boże Ciało mają być ciepłe, na południu kraju pojawi się około 11 stopni na plusie.

Północ kraju

W Boże Ciało najchłodniej ma być na północy kraju, jednak nie oznacza to od razu, że będzie całkiem chłodno i bez pogody. W dzień termometry będą maksymalnie wskazywały 20 stopni powyżej zera, wystąpi częściowe zachmurzenie nieba, jednak pojawią się również liczne przejaśnienia słońca. Całe szczęście, że na północy synoptycy wcale nie prognozują na 31 maja występowania opadów deszczu. W tym regionie noc ma być najcieplejsza i przyniesie około 12 stopni na plusie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5