Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017?
Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Boże Narodzenie nadejdzie do naszego kraju dopiero za kilka ładnych miesięcy, ale są już długoterminowe prognozy dla tego okresu – wystarczy do nich sięgnąć. Synoptycy żmudnie nad nimi pracują, dzięki czemu już teraz możemy poznać aurę, jaka ma panować za oknami 25 i 26 grudnia 2017 roku. Polecam!

Warto wspomnieć, że prognozy długoterminowe nie mają pełnej sprawdzalności – najlepiej będzie śledzić naszą stronę tuż przed grudniem lub wraz z rozpoczęciem jesieni, ponieważ wtedy powstaną nieco dokładniejsze dane pogodowe. Można jednak powiedzieć kilka słów na temat aury zapowiadanej w Polsce na 25 i 26 grudnia 2017. Boże Narodzenie będzie ciepłe i na pewno nas to nie zdziwi, ponieważ rok temu mieliśmy bardzo podobną sytuację.

Zacznijmy od pogody zapowiadanej na 25 grudnia, czyli pierwszy dzień świąt. Będzie wtedy około 5-6 stopni na plusie, a do tego w ciągu dnia będziemy mogli liczyć na promienie słońca, które bez większego problemu przebiją się przez warstwę chmur. Dzięki temu dzień będzie przyjemny i ciepły, ale na pewno nie zimowy. 25 grudnia nie trzeba będzie się obawiać opadów deszczu, natomiast wieczorem i nocą przygotujmy się na spadek temperatury powietrza do 1 stopnia Celsjusza.

Jeszcze cieplejszy będzie drugi i już ostatni dzień świąt, kiedy słupki rtęci będą wskazywały od 5 do nawet 7 stopni Celsjusza, co zależy od regionu Polski. Tak ciepłych świąt pewnie się nie spodziewaliśmy. Będzie na ogół pochmurnie i bez przejaśnień, mimo wszystko temperatura będzie naprawdę wysoka. Na drugi dzień świąt synoptycy prognozują możliwość występowania przelotnych opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy czeka nas spadek temperatury do 1 stopnia na plusie.

Bez wątpliwości całe święta będą ciepłe, właściwie aura ma być wiosenna. Nie będzie opadów śniegu, ponieważ do tego potrzeba minusowej temperatury. Oczywiście trzeba pamiętać, że mogą pojawiać się niewielkie wahania temperatury w zależności od omawianego regionu – powyższe prognozy prezentowane są dla centralnej części kraju.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u