Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w Zakopanym?
Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w Zakopanym

Jakie będzie Boże Narodzenie na obszarze Zakopanego? W tym mieście nie będzie wtedy brakowało turystów i innych osób, dla których sprawdzenie prognoz pogody będzie bardzo ważne. Warto więc sprawdzić prognozy, zapowiadane dla Zakopanego na 25 i 26 grudnia 2017 roku, szczególnie jeśli wybieramy się w góry. Na szczęście akurat w tym regionie pogoda będzie już przypominała zimową, o co w innych częściach kraju może być ciężko. Jeśli chcemy poszukiwać zimy to najlepiej właśnie w Zakopanym, u samego podnóża Tatr.

25 grudnia

Zaczynamy od przedstawienia prognoz pogody zapowiadanych dla Zakopanego 25 grudnia, czyli na pierwszy dzień świąt. W ciągu dnia słupki rtęci będą wtedy wskazywały 2 stopnie Celsjusza. Będzie słonecznie i jedynie z niewielkim zachmurzeniem nieba, które nie powinno się negatywnie odbijać na odczuwalnej pogodzie. Synoptycy na 25 grudnia 2017 w Zakopanym nie prognozują również pojawienia się opadów deszczu. Wieczór oraz noc 25 grudnia przyniesie spadek temperatury powietrza do około -3 stopni Celsjusza.

26 grudnia

Pozostaje nam również sprawdzić, co o pogodzie w Zakopanym synoptycy mówią na 26 grudnia 2017 roku. Będzie to drugi i tym samym ostatni dzień świąt. W dzień synoptycy zapowiadają wtedy około 2 stopni Celsjusza, jednak cały dzień ma być pochmurny i na pewno nie wystąpią przejaśnienia słońca. Przez to odczuwalnie może nam się wydawać, że jest nieco chłodniej, ponieważ słońce nie będzie nas grzało. Bardzo możliwe, że 26 grudnia wystąpią opady deszczu, jednak będą to przelotne opady. Wieczór oraz noc będzie związane z ochłodzeniem temperatury powietrza, która ma wynosić około -3 stopni Celsjusza.

Zobaczymy jakie będzie Boże Narodzenie w górach, prognozy mogą być do tej pory jeszcze aktualizowane. Ogółem jednak aura ma być dobra i korzystna dla nas. Na pewno znacznie zimniej będzie w okolicy Zakopanego, ale już w górach, gdzie temperatura zarówno w dzień jak i w nocy może być niższa nawet o kilka stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u