Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w górach?
Pogoda na Boże Narodzenie 2017 w górach

W Polsce mamy piękne góry, aby zaznać zimowej atmosfery w czasie Bożego Narodzenia wcale nie trzeba wyjeżdżać w Alpy lub Dolomity. Prognozy dla polskich miejscowości położonych w górach są dla nas dostępne, dlatego warto znaleźć chwilę czasu i do nich sięgnąć. Poniżej przedstawiam najnowsze dane o pogodzie w polskich górach na 25 i 26 dzień grudnia 2017 roku. Na pewno zainteresują one wiele osób, nie tylko turystów!

Tatry

Zaczynamy od Tatr, gdzie na Boże Narodzenie będzie najbardziej tłoczno i turystów na pewno nie zabraknie w tej okolicy. W tym regonie 25 grudnia synoptycy zapowiadają dzień z przejaśnieniami słońca i temperaturą powietrza dochodzącą do 2 stopni na plusie, dzień później również będą 2 stopnie powyżej zera, jednak zrobi się o wiele bardziej szaro i pochmurnie. W drugi dzień świąt możliwe będzie wystąpienie przelotnych opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy na Boże Narodzenie w Tatrach pojawi się około -3 stopni Celsjusza.

Bieszczady

Teraz przejdźmy do zaprezentowania pogody zapowiadanej dla Bieszczad, równie malowniczego polskiego pasma. 25 grudnia synoptycy w dzień zapowiadają tu 2 stopnie na plusie, dzień później na termometrach pojawi się o jeden stopień więcej. Pierwszego dnia świąt pojawią się przejaśnienia słońca, natomiast drugi ma być całkowicie pochmurny. 26 grudnia w Bieszczadach możliwe będą przelotne opady deszczu, co przy zachmurzeniu może pogarszać odczuwalną pogodę. Wieczory oraz noce przyniosą wtedy 2-3 stopni poniżej zera.

Pieniny

Pieniny to malownicze i nieco dzikie pasmo, które swoim pięknem przyciąga turystów z całego kraju. Synoptycy zapowiadają w tej okolicy 25 grudnia 2 stopnie na plusie, natomiast dzień później temperatura wzrośnie do 3 stopni powyżej zera. 25 grudnia synoptycy zapowiadają sporą ilość przejaśnień słońca, ale dzień później pogoda się pogorszy i będzie już całkowicie pochmurnie. Możliwe jest wystąpienie opadów deszczu 26 grudnia. Wieczory i noce przyniosą wtedy spadek temperatury powietrza do -2 stopni Celsjusza.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u