Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Dzień Zaduszny 2017?
Pogoda na Dzień Zaduszny 2017

Mamy dostęp do dobrych prognoz pogody, które powiedzą nam wiele o pogodzie zapowiadanej na 2 listopada. Jest to Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie zmarłych. Pogoda prognozowana jest wtedy z korzyścią dla nas, a taka aura pozwoli nam na spokojne odwiedzanie cmentarzy, bez obaw o wystąpienie opadów deszczu czy tego, że po prostu przemarzniemy będąc na miejscu.

Co przyniesie nam 2 listopada? To trzeba po prostu sprawdzić, szczególnie że prognozy są ogólnodostępne dla każdego i warto z nich korzystać. Przeczytanie prognoz nie zajmuje nam przecież wiele czasu. Ogólnie mówiąc, prognozy na 2 listopada są korzystne, a ładna pogoda ma dopisywać w całym kraju. Aby sprawdzić prognozy na 2 listopada, zapraszam do poniższych danych.

Centrum kraju

W centralnej części Polski na 2 listopada synoptycy zapowiadają słoneczny dzień, pełen przejaśnień i z ograniczoną ilością zachmurzenia na niebie. Temperatura powietrza może dochodzić wtedy nawet do 11 stopni na plusie, natomiast wieczorem i w nocy będzie około 5 stopni ciepła. Synoptycy nie zapowiadają również występowania wtedy opadów deszczu, co gwarantuje udaną pogodę – nie musimy zabierać ze sobą parasolek.

Południe kraju

Na południu Polski ma być jeszcze cieplej. W tym regionie temperatura powietrza w Dzień Zaduszny ma dochodzić nawet do 13 stopni powyżej zera. Będzie odczuwalnie cieplej, ponieważ na dzień zapowiadane są przejaśnienia słońca i ograniczona ilość zachmurzenia. Na szczęście chmury nie będą nam przynosiły opadów deszczu. Wieczorem i w nocy nieco się ochłodzi, spodziewajmy się około 4 stopni powyżej zera.

Północ kraju

Teraz przejdźmy do północnej części Polski. W tym regionie będzie również ciepło, jednak chłodniej niż na południu i w centrum. Termometry mają wskazywać w dzień około 10 stopni na plusie, natomiast wieczorem i w nocy około 5 stopni powyżej zera. Dzień będzie niestety pochmurny i bez słońca, jednak nie są zapowiadane wtedy opady deszczu. Mimo wszystko, pogoda zapowiada się dobrze.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u