Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Sylwestra 2017?
Pogoda na Sylwestra 2017 roku

Sylwester to ostatni dzień i miesiąc w roku. Warto spędzić go inaczej niż zazwyczaj, w czym może nam pomóc sprawdzenie prognoz pogody. Są one dostępne już teraz, synoptycy opracowali dane pogodowe, które powiedzą nam wiele na temat pogody, jaka zapanuje w całym kraju podczas sylwestrowego dnia i nocy 2017. Pozwoli nam to poczynić już teraz sylwestrowe plany. Zobaczmy te prognozy pogody!

Sylwester w centralnej Polsce

Sylwester w centralnej Polsce zapowiada się pogodnie, w dzień synoptycy prognozują tutaj 1 stopień na plusie, a do tego dzień ma być słoneczny i z niewielkim zachmurzeniem nieba. Słońce będzie nas miło ogrzewało tego dnia, nawet pomimo pewnej ilości chmur na niebie. Warto dodać, że na Sylwestera synoptycy nie zapowiadają występowania opadów deszczu, a wieczorem i w nocy temperatura spadnie do -3 stopni Celsjusza.

Sylwester na południu Polski

Na południu Sylwester w ciągu dnia również prezentuje się dla nas korzystnie, będzie wtedy bardzo słonecznie, zachmurzenie okaże się niewielkie, a termometry mają wskazywać nawet do 2 stopni na plusie. Częściowe zachmurzenie nieba na całe szczęście nie będzie zwiastowało tego dnia wystąpienia opadów deszczu. Wieczorem oraz w sylwestrową noc powoli będzie się ochładzało, jednak do maksymalnie -3 stopni Celsjusza. Chłodniej może być jedynie w górach, tam będzie można odnotować nocny spadek temperatury nawet do -5 stopni Celsjusza.

Sylwester na północy Polski

Pozostaje nam jeszcze sprawdzić prognozy przedstawiające na 31 grudnia północną część naszego pięknego kraju. Akurat w tym regionie może być nieco chłodniej, ponieważ zwykle na północy nieco mocniej wieje i odczuwalnie obniża to temperaturę powietrza. ta w ciągu dnia ma dochodzić do 3 stopni powyżej zera, a wieczorem oraz w nocy spadnie do -2 stopni Celsjusza. Dzień będzie jednak pogodny i ze sporą dawką słońca, natomiast zachmurzenie ma być przejściowe. Również opady deszczu na 31 grudnia na północy nie są zapowiadane.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u