Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Wigilie 2017?
Pogoda na Wigilię 2017

Wigilia to magiczny czas, którego z niecierpliwością oczekujemy, gdy tylko zbliża się grudzień. Już teraz wiele osób myśli o pogodzie na 24 grudnia, mając na ten dzień plany. W końcu chcemy spędzić Wigilię w rodzinnym gronie, a nasi bliscy bardzo często podróżują z daleka i liczą się dla nich warunki atmosferyczne. Nie możemy sprawić, aby pogoda pokrzyżowała nam plany!

Wigilia w Polsce powinna przynosić podobną aurę we wszystkich regionach, synoptycy nie zapowiadają żadnych załamań pogodowych i gwałtownych zmian temperatury. Z tego powodu można przedstawić pogodę na Wigilię dla jednego polskiego regionu – najlepiej zrobić to dla centrum kraju, które jest bardzo dobrą reprezentacją całej Polski i ukazuje średnie temperatury powietrza na ten czas.

Wigilia to dzień, podczas którego większość z nas nie ma wolnego od pracy, ale część korzysta z urlopów aby przedłużyć sobie wolne dni. Mimo wszystko jest to okres, w którym śpieszymy do domu, chcąc zdążyć ze wszystkimi świątecznymi przygotowaniami, głównie ze sprzątaniem i wigilijną kolacją. Mamy nadzieję na ładną pogodę szczególnie wtedy, kiedy na Wigilię mają przyjechać nasi bliscy, często podróżujący z daleka. Dla nich warunki na drogach są szczególnie istotne.

W centralnej części naszego kraju synoptycy na 24 grudnia w ciągu dnia zapowiadają temperaturę powietrza, która może dochodzić do 5 stopni na plusie. Mankamentem takiej pogody będzie jedynie całkowity brak słońca, które ma kryć się za chmurami i czekać lepszej okazji. Możemy być zadowoleni z tego, że na dzień 24 grudnia synoptycy nie prognozują ani kropli opadów deszczu, będzie więc sucho i nie trzeba będzie zabierać ze sobą parasolki/ Wieczorem oraz w nocy spadek temperatury powietrza m sięgać 1 stopnia Celsjusza. Oczywistym jest, że przy tak ciepłej pogodzie za oknami nie pojawią się 24 grudnia opady śniegu. Szkoda, ponieważ właśnie tak powinny wyglądać święta i zimowa aura w tym okresie bardzo by nam się przydała.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u