Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Wszystkich Świętych 2017?
Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych?

Pogoda na Wszystkich Świętych jest ważna dla każdego Polaka, który 1 listopada rusza na groby zmarłych członków rodziny i bliskich. Tak postępuje większość z nas, a często mamy do pokonania samochodami naprawdę odległe trasy. Liczą się dla nas warunki drogowe oraz samo to, czy nie zmarzniemy i nie przemokniemy później na cmentarzu. Jak ubrać się na 1 listopada powiedzą nam prognozy pogody, przygotowane przez doświadczonych meteorologów.

Polska centralna

W centralnej części Polski podczas 1 listopada będzie ciepło. Synoptycy zapowiadają nawet 10 stopni Celsjusza w dzień i wieczorne ochłodzenie do 3 stopni na plusie. Cały dzień ma być pochmurny, ale z licznymi przejaśnieniami słońca, a do tego warto dodać, że minie całkowicie bez opadów deszczu. Taka pogoda z całą pewnością jest dla nas korzystna i nie będziemy na nią narzekać, a do tego warunki drogowe mają być dobre.

Polska północna

Teraz przenieśmy się na północ kraju, a nawet na wybrzeża Bałtyku. Będzie nam się wydawało że jest tutaj nieco chłodniej, mimo 10 stopni na plusie. Ma być jednak całkowicie pochmurnie i bez jakichkolwiek przejaśnień, do tego od strony morza na wybrzeżu może silnie wiać. Na szczęście na północy synoptycy na 1 listopada nie zapowiadają występowania opadów deszczu. Wieczorem oraz  w nocy czeka nas spadek temperatury powietrza do 5 stopni powyżej zera.

Polska południowa

 

Na zakończenie przyjrzyjmy się pogodzie, jaka czeka na nas 1 listopada na południu Polski. To właśnie tutaj ma być najprzyjemniej – synoptycy prognozują, że termometry mogą wskazywać temperaturę powietrza dochodząca do 12 stopni Celsjusza w dzień, a do tego aurę będzie nam ogrzewało słońce, wyglądające zza niewielkiego zachmurzenia. Cały ten dzień opady deszczu nie są zapowiadane, Wszystkich Świętych minie nam w przyjemnej atmosferze i na pewno nie zmarzniemy. Wieczorem oraz w nocy zapowiadane jest lekkie ochłodzenie, spodziewajmy się około 3 stopni powyżej zera.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u