Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na czerwiec 2018?
Pogoda na czerwiec 2018

Czerwiec to pierwszy wakacyjny i zarazem letni miesiąc, ale ostatnie prognozy wcale nie są łaskawe jeśli chodzi o dane pogodowe na ten czas. Wiele osób planujących wczasy w czerwcu prosi o sprawdzone prognozy i rzetelne dane, które powiedzą im na jaką pogodę szykować się w tym okresie. Może jednak czerwiec wcale nie będzie tak zły, jak zaczęło się mówić.

Pierwsze 10 dni czerwca prezentuje się bardzo dobrze i na ten okres na pewno nie będzie można narzekać – w dzień na termometrach pojawi się od 22 do 25 stopni na plusie, większość dni ma być słoneczna. Większe zachmurzenie pokrywające niebo zapowiadane jest na 9 czerwca, natomiast opadów deszczu spodziewajmy się 1 i 8 dnia miesiąca i na tym deszczu starczy. Wieczory i noce na początku miesiąca przyniosą od 11 do 13 stopni na plusie.

Również biorąc pod uwagę prognozy na połowę czerwca, nie ma się do czego doczepić – w dzień na termometrach pojawi się od 22 do 25 stopni na plusie, a więc wysokie temperatury będą się utrzymywać. Nadal ma być słonecznie i przyjemnie, jedynie 14 czerwca synoptycy prognozują, że niebo zostanie całkowicie pokryte chmurami. To właśnie na 14 czerwca synoptycy zapowiadają jedyny dzień z występowaniem opadów deszczu, ale w umiarkowanej ilości. Wieczory i noce mają przynosić od 11 do 13 stopni na plusie.

Przed nami jeszcze prognozy na ostatnie dni czerwca – wtedy na termometrach pojawi się od 24 do 26 stopni na plusie, ale będzie większe wahanie temperatur. Jedynie 28 dnia czerwca nie wystąpi na niebo słońce i będzie całkowicie pochmurnie. Niestety, ma sporo padać – 20, 21, 22, 24, 26 i 30 dnia miesiąca. Ciepłe będą jednak wieczory i noce, podczas których synoptycy zapowiadają od 11 do 14 stopni na plusie. Jeśli chodzi o czerwiec, planowanie urlopu najlepiej odpuścić na jego końcówkę, jednak reszta miesiąca prezentuje się całkiem korzystnie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5