Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na grudzień 2017?
Pogoda na grudzień 2017

Jaki będzie grudzień2017? Czy przyniesie nam bardzo ciepłą aurę, a może chłód i śnieg? Te pytania są ostatnio na topie, warto więc na nie odpowiedzieć. Synoptycy znają już zapowiedzi pogodowe na 2017 rok, pozostaje nam tylko się z nimi zapoznać i później pewnie narzekać na grudniową aurę w kraju, ponieważ ta może nas nie zadowolić.

Początek miesiąca

Na przykład weźmiemy Kraków, ponieważ pogoda w całym kraju może się różnić. Podam prognozy zapowiadane dla południowej części kraju. Na początku miesiąca ma tutaj pojawiać się od 3 do 4 stopni Celsjusza, będzie dużo słońca i jedynie dwa pierwsze dni miesiąca okażą się pochmurne. Cały początek miesiąca synoptycy nie zapowiadają występowania opadów śniegu ani deszczu. Wieczorami i nocami na termometrach zaobserwujemy od 0 do -2 stopni Celsjusza, a więc pojawią się lekkie przymrozki.

Połowa miesiąca

Co dalej z pogodą w Krakowie? Wydaje się, że im bliżej nowego roku, tym cieplej zacznie się robić. Nadal będzie od 3 do 4 stopni Celsjusza w dzień oraz od 0 do -3 stopni Celsjusza w nocy. Pojawi się natomiast więcej słońca, które może mocno przypiekać. Taka aura na pewno nie zwiastuje nam opadów śniegu, natomiast deszcz również nie zagrozi ładnej pogodzie. Mimo że zacznie się zima, pogoda wcale nie będzie na to wskazywała.

Koniec miesiąca

Na zakończenie miesiąca szykuje nam się prawdziwa niespodzianka. Końcówka grudnia przyniesie temperaturę powietrza dochodząca do 5-6 stopni Celsjusza, a w innych częściach Polski może być jeszcze cieplej. W nocy ma pojawiać się od -3 do nawet 2 stopni powyżej zera. Będzie wtedy słonecznie, synoptycy zapowiadają zachmurzenie które może się pojawiać jedynie 26 grudnia. Co do opadów deszczu to okazuje się, że grudzień dla Krakowa będzie łaskawy i również pod sam koniec miesiąca większe opady nie są zapowiadane. Zmiany pogodowe zapowiadane są dla całej Polski dopiero na okres stycznia 2018. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u