Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na lato 2018?
Pogoda na lato 2018

Tegoroczne lato ma być ciepłe – tyle mówią najnowsze prognozy synoptyków, opierane na sprawdzonych danych pogodowych i rzetelnych pomiarach. Na pewno warto do tych prognozy sięgnąć i wiedzieć, jak prezentuje się nadchodzące lato, a także kiedy najlepiej zaplanować swój urlop!

Czerwiec

Czerwiec będzie ciepły, jednak nie upalny. W tym okresie synoptycy zapowiadają w dzień od 22 do 26 stopni na plusie, przy czym najcieplej ma być pod koniec miesiąca. Mimo stosunkowo wysokich temperatur to właśnie samo rozpoczęcie kalendarzowego lata będzie bardzo deszczowym okresem, podczas którego lepiej nie planować urlopu, przynajmniej nie na terenie kraju i najlepiej poczekać z tym do lipca lub sierpnia.

Lipiec

Lipiec w 2018 roku ma być pogodny, a najlepiej prezentuje się jego końcówka. Ogółem ma być to okres przynoszący nam w dzień od 23 do 28-30 stopni na plusie, w zależności od regionu. Do 20 dnia miesiąca temperatury będą raczej umiarkowane, ale sam koniec lipca to czas upalnej pogody. Wtedy też nie spadnie już ani jedna kropla deszczu, a opadów ogółem w lipcu nie będzie za wiele. To gwarantuje udany urlop i całkiem korzystną pogodę w porównaniu z zeszłym rokiem.

Sierpień

Również sierpień ma być całkiem pogodnym miesiącem, który przyniesie temperatury wynoszące w dzień od 23 do 30 stopni Celsjusza. Najcieplejszym okresem sierpnia będzie sam początek tego miesiąca, kiedy temperatury mają dochodzić do 30 stopni na plusie i będzie to fala upalnych dni, które rozpoczną się jeszcze pod koniec lipca. Będzie to poza tym miesiąc słoneczny i z bardzo ograniczoną ilością opadów deszczu, które prognozowane są w okolicy 14 i 22 dnia miesiąca.

Ogółem prognozy na lato w 2018 roku ukazują się nam całkiem przyjemnie i do tego dość korzystnie. Pozostaje tylko czekać na nadejście lata i tych ciepłych dni, które umilą nam urlop, bez względu an to gdzie planujemy go spędzić.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5