Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na listopad 2017?
Pogoda na listopad w 2017 roku

Listopad…Obecnie jest to miesiąc bardzo od nas oddalony i chyba mało kto interesuje się pogodą na ten okres. Wbrew pozorom, synoptycy już pracują nad długoterminowymi prognozami na jesień, dlatego zdecydowałam się przedstawić pierwsze wyniki ich ciężkiej pracy. Prognozy mogą się jeszcze zmieniać, ale wstępne dane są już dostępne dla każdego zainteresowanego.

Pogoda na 1-10 listopad

  • Pierwsze dni listopada mają być najcieplejszym okresem miesiąca i warto tak ładną pogodę wykorzystać na spacery czy inne aktywności. W dzień na termometrach pojawi się od 10 do 12 stopni Celsjusza. Co ciekawe, wiele dni okaże się jeszcze słonecznych, natomiast większe zachmurzenie zawita do Polsk między 6 a 9 listopada. Opadów deszczu nie będzie zbyt wiele, przez co dni będą przyjemne – zabierz ze sobą parasol wychodząc z domu 7 i 8 listopada. Szczególnie zadowoleni powinniśmy być z faktu, iż bardzo pogodnie i słonecznie, z 10 stopniami ciepła zapowiada się dzień Wszystkich Świętych, kiedy sporo podróżujemy i oczekujemy korzystnej aury.

Pogoda na 10-20 listopad

  • W połowie miesiąca temperatura powoli zacznie się obniżać, co jest zrozumiałe – przecież to pełnia jesieni, coraz bliżej do zimowej aury. W ciągu dnia synoptycy zapowiadają temperaturę powietrza rzędu 6-10 stopni na plusie. Ochłodzenie związane będzie również z coraz mniejszą ilością słonecznych dni, na niebie zwykle będziemy mieli sporo chmur – taki dzień zapowiada się 13, 18 i 19 listopada. W połowie miesiąca unikniemy jednak w Polsce opadów deszczu, co stanowi powód do zadowolenia. Najbardziej będzie nas interesowała pogoda zapowiadana na 11 listopada, ale wtedy dzień ma być pogodny, ze słońcem i z 10 stopniami powyżej zera. Połowa listopada jest już ostatnim dzwonkiem na wykonanie ostatnich prac ogrodowych, posprzątanie podwórek i przygotowanie ich na sezon zimowy.

Pogoda na 20-30 listopad

  • Koniec miesiąca będzie już chłodny, temperatura powietrza będzie stanowiła zapowiedź zbliżającej się zimy. W ciągu dnia temperatura powietrza ma sięgać od 3 do 6 stopni Celsjusza. Mimo tego, że synoptycy zapowiadają jeszcze sporo słońca, będzie już dość chłodno i ponuro, szczególnie że liście będą lecieć z drzew i zalegać na chodnikach, przypominając nam o zmianie pogody. Do końca listopada opady deszczu w Polsce nie są na szczęście zapowiadane, jednak ostatnie listopadowe wieczory i noce przyniosą pierwsze przymrozki. Temperatura powietrza może wtedy spadać do około 2 stopni poniżej zera.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u