Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na luty 2018 w Zakopanym?
Pogoda luty 2018 w Zakopanym

W lutym w Zakopanym trwa pełnia sezonu zimowego, coraz więcej jest tu osób bawiących się podczas ferii zimowych. Warto wiedzieć, jaka pogoda zapowiadana jest na ten okres, szczególnie jeśli w okresie lutego wybieramy się na wyjazd do Zakopanego. Poniżej przedstawiamy dane synoptyków na luty.

1-10 luty

Sam początek lutego przyniesie w Zakopanym temperaturę wynoszącą od -2 do -3 stopni Celsjusza – taka aura ma panować tu w ciągu dnia. Wieczory i noce mają być znacznie chłodniejsze, wiążą się z nadejściem temperatury sięgającej do -10 stopni Celsjusza. Będzie dominowało na niebie słońce, zachmurzenie raczej ma być niewielkie, a większej ilości pojawi się w dniach – 2, 6 i 8 lutego. W tym czasie w Zakopanym nadal będą się pojawiały opady śniegu, o to narciarze nie muszą się martwić. Sezon zimowy będzie trwał w najlepsze!

10-20 luty

W połowie miesiąca synoptycy zapowiadają w ciągu dnia temperaturę powietrza, mającą wynosić od -2 do 1 stopnia Celsjusza, będzie więc bardzo lekkie ocieplenie. W tym czasie na niebie pojawi się jeszcze więcej słońca, synoptycy zapowiadają też ograniczoną ilość chmur, które dominować na niebie mają jedynie 19 dnia lutego. W tym czasie nadal będą się pojawiały opady śniegu, ale już głównie nocami. W końcu wtedy spadek temperatury będzie wynosił nawet do -8 stopni Celsjusza.

20-28 luty

Zanim się obejrzymy, luty będzie zmierzał ku końcowi. W tym czasie synoptycy zapowiadają w dzień od 0 do nawet 3 stopni Celsjusza, akurat na samo zakończenie ferii zimowych czeka nas w Zakopanym ocieplenie. Spokojnie, chłodne będą jeszcze noce, gdy temperatura spadnie do maksymalnie -8 stopni Celsjusza. Między 21 a 24 dniem lutego czeka nas w Zakopanym gęste zachmurzenie, ale później będzie można oczekiwać słońca, które ma coraz częściej wyglądać na niebo. Pogoda na zakończenie lutego będzie powoli zwiastowała nadejście wiosny, na którą już teraz z niecierpliwością czekamy.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u