Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na luty 2018 w górach?
Pogoda na luty 2018 w górach

Luty będzie najkrótszym miesiącem 2018 roku, dlatego minie nam zanim się obejrzymy. Będzie to bardzo dobry okres dla turystów, ponieważ w tym okresie trwają w najlepsze ferie zimowe i wiele rodzin organizuje wyjazdy. Głównym kierunkiem wycieczek okazują się polskie góry, dlatego warto dla tego regionu sprawdzić prognozy na cały miesiąc.

Luty w Zakopanym

Zakopane to popularny region, dlatego zaczynamy od prognoz dla tego miasta – synoptycy zapowiadają tutaj od -2 do 3 stopni Celsjusza w dzień. Rozpogadzać zacznie się po 20 dniu lutego i wtedy też słupki rtęci mają poszybować w górę. Będzie słonecznie, znacznie bardziej pogodnie niż jeszcze w styczniu, dlatego z pogody w lutym powinniśmy być zadowoleni, szczególnie że w Zakopanym nie zabraknie wtedy śniegu. Najzimniejsze mają być noce ze spadkiem temperatury do -9 stopni Celsjusza.

Luty w Wiśle

Co natomiast synoptycy mają do powiedzenia o lutym w Wiśle? W tym regionie w dzień zapowiadają oni od -3 do 1 stopnia Celsjusza. Będzie również pogodnie i z niewielką ilością zachmurzenia, które nie będzie się negatywnie odbijało na ogólnej pogodzie. Synoptycy zapowiadają znacznie mocniejszy mróz w nocy, kiedy temperatura może spadać do -9 stopni Celsjusza. Będzie nie tylko mroźnie, ale również śnieżnie, ponieważ w lutym w Wiśle opady śniegu będą obfite.

Luty w Szczawnicy

Ciekawą sprawą okazują się także prognozy na luty dla Szczawnicy. W lutym zobaczymy tu od 0 do 4 stopni Celsjusza w dzień. Podobnie jak w Zakopanym, ciepło zacznie się robić od okolicy 20 dnia miesiąca, kiedy to synoptycy zapowiadają okres roztopów. Będzie stosunkowo słonecznie, większe zachmurzenie może się pojawiać między 19 a 24 dniem miesiąca. Szczególnie w I połowie lutego w Szczawnicy będzie dużo śniegu, pot ej dacie jeszcze go nie zabraknie, ale będzie marnej jakości z powodu wysokich temperatur. W Szczawnicy wieczory i noce przyniosą od -3 do -8 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u