Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na styczeń 2018?
Pogoda na styczeń 2018

Styczeń to typowo zimowy miesiąc. Charakterystyczne wówczas cechy pogodowe i klimatyczne, to siarczyste mrozy, słoneczne dni i mnóstwo śniegu. Ale, czy w 2018 roku również takie warunki pogodowe odnotujemy?

Otóż, na to pytanie częściowo odpowiedzieli już synoptycy, wskazując, że styczeń 2018 nie będzie cieplejszy niż poprzedni. Trudno jest z tak wielkim wyprzedzeniem określić dokładnie prognozę pogody, jednak wstępnie jest to do zrobienia.

Stacje meteo, podają, że w styczniu w całym kraju nie zabraknie śniegu. Największe opady odnotujemy na południu kraju. W połowie miesiąca spodziewane są siarczyste mrozy. Temperatury w całym kraju spadać mogą poniżej 20 kresek. Najsroższe będą noce. Natomiast wciągu dnia po wielkich mrozach nie zabraknie słońca. O ile chmury smogowe go nie przysłonią.

Pod koniec miesiąca będzie ostro wiało prawie w całym kraju. Najsilniejszy wiatr będzie w górach. Tam z tego powodu warunki atmosferyczne nie będą sprzyjać narciarzom.

Aura nad morzem sprzyjać będzie długim spacerom, nawet po plaży. Tam temperatura odczuwalna nie będzie niższa od zanotowanej. Pierwsza kąpiel w pronieniach słońca będzie mozliwa. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5