Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na styczeń 2018 w Krakowie?
Pogoda na styczeń 2018 w Krakowie

Kraków to miasto w którym turystów o żadnej porze roku nie brakuje. Tym razem warto sprawdzić, co szykuje nam pogoda na styczeń, kiedy miasto będzie jeszcze pięknie udekorowane i atrakcji w nim nie zabraknie. Na szczęście styczniowe prognozy dla całej Polski prezentują się dość korzystnie.

Sam początek stycznia w Krakowie nie przyniesie dużych zmian pogodowych, będzie od -1 do 3 stopni Celsjusza, a wiec jak na zimę cale nie najgorzej. Będzie słonecznie i pogodnie zachmurzenie może występować umiarkowanie, ale na pewno nie przysłoni nam całkowicie nieba. Nie wiadomo do końca, czy akurat na sam początek stycznia pojawią się w Krakowie opady śniegu, o to w wymienionym okresie może być jeszcze ciężko, ale zobaczymy co przyniesie pogoda. Wieczory i noce będą chłodne, ze spadkiem temperatury do -6 stopni Celsjusza.

W połowie stycznia również nie obawiajmy się większych zmian, będzie od 3 do -1 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Wieczory i noce tego okresu mają być najchłodniejsze, w Krakowie przyniosą temperaturę wynoszącą od -2 do maksymalnie -5 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie, jednak na niebie pojawi się również zachmurzenie, akurat w tym regionie nie będzie jednak zajmowało dominującej pozycji na niebie i to bardzo dobra wiadomość. Czy opady śniegu wystąpią – w połowie stycznia prognozowane były w całym kraju, dlatego liczymy na to, że nie ominą również Krakowa. Trzeba jednak pamiętać, że pogoda bywa naprawdę bardzo zmienna i ciężko ją przewidywać.

Pozostał nam jeszcze do sprawdzenia koniec stycznia. Po 20 dniu miesiąca w dzień termometry będą wskazywały od -2 do 1 stopnia Celsjusza, więc właściwie to cały miesiąc minie w Krakowie przy podobnej pogodzie. Po 20 stycznia może pojawiać się nieco większe zachmurzenie, jednak nie oznacza to od razu, że nie doświadczymy wcale słonecznej aury, wręcz przeciwnie. Jak na razie to najzimniejsze będą wieczory i noce, które mogą przynosić od -3 do -7 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u