Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na weekend majowy 2018?
Pogoda na weekend majowy 2018 roku

Długi weekend majowy to czas na który czekamy już z niecierpliwością, daje kilka dni wolnego od pracy, które jeszcze można przedłużyć umiejętnie wziętym urlopem. Warto wiedzieć jaka pogoda szykuje się na termin 1-3 maja 2018, kiedy Polacy oficjalnie rozpoczną sezon grillowania ze znajomymi i rodziną. Prognozy na ten czas są już dawno opracowane przez synoptyków, a poniżej przedstawiono dane dla centrum kraju – jest to najlepsza reprezentacja pogody dla Polski.

1 maj

1 maj przyniesie w dzień około 17 stopni na plusie, a więc bardzo ładną pogodę, która może być oficjalnym otwarciem odpoczynku i świętowania majówki. Będzie słonecznie i jedynie z niewielkim zachmurzeniem na niebie. Synoptycy nie zapowiadają wtedy również żadnych istotnych opadów deszczu, co jest chyba najbardziej istotną informacją na tę chwilę. Wieczór oraz noc będą ciepłe, nawet z 7 stopniami powyżej zera.

2 maj

2 maja pogoda raczej się nie pogorszy, o to możemy być spokojni, dlatego nasz odpoczynek powinien trwać w najlepsze, dokąd nie popsuje go aura – to nastąpi, ale spokojnie, jeszcze nie 2 maja. Podobnie jak dzień wcześniej, na termometrach wystąpi około 17 stopni na plusie, będzie nadal słonecznie, a zachmurzenie okaże się niewielkie. Również opady deszczu zgodnie z najnowszymi prognozami, 2 maja nie są oczekiwane. Wieczór oraz noc przyniosą większy chłód, będzie około 5 stopni na plusie.

3 maj

3 maj zakończy długi majowy weekend i niestety, pogoda może się wtedy lekko pogorszyć, co jednak nie oznacza, ze trzeba rezygnować z planów na zakończenie majówki. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zrealizować plany, spotkania i zorganizować grill dla bliskich. W dzień termometry będą wskazywały około 15 stopni Celsjusza – będzie jednak znacznie bardziej pochmurnie i jedynie z niewielkimi przejaśnieniami słońca. W ciągu dnia w całym kraju możliwe są przelotne opady deszczu. Wieczorem oraz nocą termometry mają wskazywać około 6 stopni Celsjusza.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5