Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na wrzesień 2017?
Pogoda na wrzesień 2017

 Powoli zaczynamy zastanawiać się nad tym, jaką pogodę przyniesie nam wrzesień 2017. Jest to okres rozpoczynający rok szkolny i jednocześnie kończący okres lata. Wrzesień potrafi przynosić wysokie temperatury powietrza i możliwe, że ostatnie upalne dni w 2017 roku. Warto zajrzeć, co o pogodzie na ten okres mówią synoptycy.

Jaki będzie wrzesień? Ta sprawa już nas ciekawi. Na szczęście dysponujemy prognozami pogody, które powiedzą nam wiele o tym czasie. Sam początek miesiąca będzie wiązał się z temperaturami powietrza, które mają sięgać 21-24 stopni na plusie. Będzie nadal bardzo słonecznie i z zachmurzeniem, które nie będzie się negatywnie odbijało na pogodzie w kraju. Żaden dzień tego okresu na pewno nie będzie całkowicie pochmurny, a dodatkowo również opady deszczu na początku miesiąca nam nie zagrażają. Zapowiada się całkiem korzystna aura.

W połowie miesiąca może będzie troszkę chłodniej, ale nadal nie zimno. Będziemy mogli cieszyć się z ładnej pogody, a podczas dnia temperatura powietrza ma wynosić od 18 do 24 stopni Celsjusza. Nadal będzie dużo słońca, ale całkowite zachmurzenie zapowiadane jest na 12 i 19 dzień września. To właśnie 12 września w Polsce zapowiadane są opady deszczu, mimo że temperatura wcale nie będzie wtedy niska. Wieczorami i nocami słupki rtęci mają sięgać od 11 do 14 stopni na plusie.

Co natomiast czeka nas w Polsce na koniec września czyli okres rozpoczęcia się kalendarzowej jesieni? Warto wykorzystać ładne dni, które jeszcze u nas zagoszczą. Będzie od 17 do maksymalnie 20 stopni Celsjusza w dzień oraz 7 do 11 stopni na plusie w nocy. Szczególnie nocami będzie odczuwalne ochłodzenie, a od października temperatura będzie jeszcze gwałtowniej spadała. Na szczęście na żaden z ostatnich dni września nie jest zapowiadane całkowite zachmurzenie, nie powinny się wtedy pojawiać również opady deszczu, co dla nas jest świetną wiadomością. Pamiętajmy, że to ostatni tak ciepły miesiąc 2017 roku!

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u