Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Styczeń 2018 pogoda w Krakowie?
Styczeń 2018 pogoda w Krakowie

Co przyniesie styczeń w Krakowie? Pyta o to wielu turystów, którzy właśnie ten miesiąc wybrali na wyjazd do stolicy małopolski. Ciekawi są również sami mieszkańcy, którzy zastanawiają się nad możliwością ocieplenia lub wręcz przeciwnie, znacznego ochłodzenia aury. Sprawdźmy więc prognozy pogody na ten czas.

1-10 stycznia

Zaczynamy prognozy od przedstawienia danych o pogodzie na pierwsze dni miesiąca, kiedy to synoptycy w ciągu dnia zapowiadają od -1 do 3 stopni Celsjusza. Wcale nie będzie dużego chłodu jak na pełnię zimy, jedynie wieczory i noce przyniosą większe ochłodzenie, sięgające do -6 stopni Celsjusza. Sam początek stycznia w Krakowie będzie na przemian to pochmurny to słoneczny, aura okaże się bardzo zmienna, ale ogólnie biomet będzie dla nas niekorzystny. Czy spadnie śnieg – możliwe, że w nocy, kiedy temperatura ma się znacznie obniżać.

10-20 stycznia

W połowie miesiąca nie odczujemy gwałtownej zmiany pogody. W Krakowie synoptycy zapowiadają na ten czas od 0 do 3 stopni Celsjusza, w dzień jak na razie nie pojawi się mróz, za to będzie obecny w nocy gdy spadek temperatury sięgnie maksymalnie -4 stopni Celsjusza. Będzie raczej pochmurnie, przejaśnienia słońca zapowiadane są na 13, 16 i 18 dzień stycznia, reszta dni minie pod znakiem silnego zachmurzenia, ale będzie to sytuacja przejściowa. W połowie miesiąca może być ciężko o opady śniegu, chyba że w nocy, gdy temperatura będzie się znacznie obniżała.

20-30 stycznia

Przed nami jeszcze sprawdzenie prognozy na zakończenie stycznia. W tym czasie dla Krakowa synoptycy zapowiadają od -2 do 3 stopni Celsjusza w ciągu dnia, natomiast wieczorem oraz w nocy pojawi się spadek temperatury do maksymalnie -8 stopni Celsjusza. Będzie znacznie bardziej słonecznie, zachmurzenie na niebie na większą skalę zapowiadane jest na 24, 25 i 26 dzień miesiąca. Na pewno w tym czasie pojawią się opady śniegu, jednak głównie w ciągu nocy, ewentualnie przelotnie może popadać również w dzień.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5