Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Styczeń 2018 pogoda w Zakopanym?
Styczeń 2018 pogoda w Zakopanym

Styczeń w Zakopanym będzie zimowym miesiącem, który przyniesie spadek temperatury i ogólne ochłodzenie względem grudnia. Warto sprawdzić prognozy na ten czas, które zainteresują każdego planującego wyjazd w te malownicze okolice. Zakopane na pewno każdego zachwyci i zapewni udany wypoczynek, w końcu jest to środek sezonu zimowego.

1-10 stycznia

Zaczynamy od prognoz na pierwsze styczniowe dnia w Zakopanym, które przyniosą temperaturę sięgającą w dzień od -1 do -5 stopni Celsjusza. Będzie jeszcze słonecznie, ale średnio do 8 dnia miesiąca, po tej dacie rozpocznie się okres wzmożonego zachmurzenia i możliwe będą gęste mgły. Przejaśnień szybko się nie doczekamy. Na pewno od pierwszych dni miesiąca będą się pojawiały opady śniegu, którego na stokach w Zakopanym nie zabraknie. Wieczory i noce tego okresu przyniosą od -6 do -11 stopni Celsjusza.

10-20 stycznia

W ciągu dnia w połowie stycznia w Zakopanym synoptycy zapowiadają temperaturę wynosząca od -1 do -3 stopni Celsjusza. Jedynie 16 dzień miesiąca przyniesie nam przejaśnienia, reszta tego okresu będzie pochmurna i słońce wcale nie wyjrzy na niebo, ale jest to sytuacja jedynie przejściowa. Synoptycy w połowie stycznia zapowiadają regularne opady śniegu w górach, a trudne warunki szczególnie będą utrzymywały się w wyższych partiach. Wieczory i noce w tym czasie mają przynosić obniżenie temperatury, będzie od -6 do -8 stopni Celsjusza.

20-30 stycznia

Na sam koniec pozostało nam jeszcze sprawdzić prognozy zapowiadane dla końcówki stycznia w Zakopanym. Tutaj synoptycy prognozują w dzień od 0 do -4 stopni Celsjusza, natomiast wieczory i noce mają przynosić od -6 do -12 stopni Celsjusza. Na szczęście zakończenie miesiąca ma nam przynosić w Zakopanym znaczną poprawę pogody, będą przejaśnienia i zmieni się aura. Po 22 dniu miesiąca na niebo znów wyjrzy słońce, co daje nam powód do radości. Oczywiście na zakończenie stycznia nadal w Zakopanym będą się pojawiały opady śniegu, dlatego rozrywki dla narciarzy nie zabraknie.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u