Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda Zakopane?
Wigilia 2017 pogoda w Zakopanym

Zakopane to górska miejscowość, gdzie sprawdzanie prognoz na okres świąt w 2017 roku będzie bardzo aktualne. W ten region wiele osób przyjeżdża aby odpocząć i spędzić Boże Narodzenie z dala od domu, nie musząc przygotowywać kolacji a później to wszystko sprzątać. Coraz częściej można spotkać się z taką formą spędzania Wigilii. Kluczową kwestią jest jednak sprawa pogody za oknami, która zawita do Zakopanego 24 grudnia 2017 roku.

Wigilia w Zakopanym zawsze wita nas zimową atmosferą. Nawet jeśli nie wynika ona bezpośrednio z aury panującej za oknami to wszędzie znajdują się świąteczne ozdoby, lampki choinkowe i ustrojone drzewka, wprowadzające nas w świąteczny, przyjemny nastrój. Taka atmosfera utrzymywana jest w górach już od początku grudnia i panuje co najmniej do połowy stycznia.

Pamiętajmy, że w górach zawsze jest nieco chłodniej niż w pozostałych regionach Polski i akurat w tym roku będzie podobnie. Ogółem bowiem Wigilia zapowiada się bardzo ciepło, ale co najmniej kilka stopni chłodniej w Zakopanym. Na 24 grudnia 2017 roku w dzień w Zakopanym synoptycy zapowiadają około 1 stopnia na plusie w dzień, jednak będzie nam wtedy towarzyszyło słońce, odczuwalnie ocieplające aurę za oknami. Zachmurzenie będzie niewielkie i na pewno nie ma dominować na niebie, nie będzie również przynosiło w dzień opadów deszczu. Nieco chłodniej zacznie się robić wieczorem oraz w nocy, kiedy temperatura za oknami może spaść nawet do -4 stopni Celsjusza. Przy takiej atmosferze nie jest wykluczone, że w nocy pojawią się przelotne opady śniegu.

Na pewno na Wigilię w Zakopanym będą już funkcjonowały wyciągi narciarskie, dlatego każdy kto chce pojeździć na nartach znajdzie ku temu możliwość. Wysoko w górach śnieg będzie zalegał już od dawna, a w samym mieście prawdopodobnie również go nie zabraknie. W Zakopanym szykuje nam się prawdziwie zimowa, ale jednocześnie bardzo przyjemna atmosfera na całe Boże Narodzenie w 2017 roku.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u