Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda nad morzem?
Wigilia 2017 pogoda nad morzem

Synoptycy jakiś czas temu opublikowali dla nas prognozy zapowiadane na 24 grudnia nad polskim morzem. Na pewno warto sprawdzić, jaka pogoda na ten czas zapowiadana jest nad Bałtykiem. Wystarczy znaleźć chwile czasu i przejrzeć prognozy, a wtedy sprawa pogody stanie się dla nas wyjątkowo jasna…

Wybrzeże zachodnie

Zaczynamy od przedstawienia prognoz pogody na 24 grudnia dla zachodnich wybrzeży Bałtyku. W tym regionie będzie bardzo ciepło, temperatura powietrza w ciągu dnia może dochodzić nawet do 8 stopni powyżej zera. To naprawdę bardzo dużo biorąc pod uwagę, że jest to już końcówka grudnia. Niestety, nie pojawi się wtedy słońce skryte za stosunkowo gęstymi chmurami, które nie pozwolą na przejaśnienia. Na zachodnim wybrzeżu Bałtyku trzeba będzie również uważać na silny wiatr, któremu mają towarzyszyć przelotne opady deszczu. Wieczór i noc przyniesie ochłodzenie do około 3 stopni powyżej zera.

Wybrzeże wschodnie

Widać będzie niewielką różnicę pomiędzy pogodą zapowiadaną dla wschodniego wybrzeża Bałtyku, mimo że jest to jeden pas wybrzeża. Okazuje się, że na wschodzie temperatura powietrza w dzień będzie niższa i może sięgać do 5 stopni powyżej zera. Nadal będzie tu występowało zachmurzenie, które przykryje całe niebo i nie pozwoli słońcu, aby wyjrzało choć na chwilkę. Całe szczęście, że w tym regionie opady deszczu nie są już na 24 grudnia prognozowane, natomiast wieczór i noc przyniesie ochłodzenie do 1 stopnia na plusie.

Wybrzeże centralne

Na koniec zobaczmy też prognozy dla centralnej części polskiego wybrzeża. W tym regionie synoptycy zapowiadają na 24 grudnia w dzień około 5 stopni powyżej zera, natomiast wieczorem i w nocy zapowiadają około 2 stopni na plusie. Tradycji stanie się zadość i tak jak w pozostałych regionach Bałtyku, również w centrum zabraknie przejaśnień słońca, natomiast czeka nas gęste zachmurzenie. Na szczęście także opady deszczu w tym regionie nie będą stanowiły problemu, ponieważ nie są zapowiadane przez meteorologów.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u