Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda w górach?
Wigilia 2017 pogoda w górach

Na pewno nie zabraknie w tym roku osób, które na okres Bożego Narodzenia będą się chciały wybrać w góry. Nie ma się co temu dziwić, polskie pasma są regionami w których śniegu i mrozu nie będzie brakowało, natomiast o reszcie kraju nie będzie można tego powiedzieć – tam okres świąteczny zapowiada się bardzo ciepło i właściwie to mało zimowo. Warto więc sprawdzić, jaka pogoda na 24 grudnia 2017 zapowiadana jest u podnóża polskich gór, w których turystów na pewno nie zabraknie.

Tatry

Bez przedstawienia pogody dla Tatr nie może się obejść żadna prognoza dla polskich gór. Są to najpopularniejsze polskie góry i w tym regionie synoptycy na 24 grudnia w dzień zapowiadają 1 stopień powyżej zera, natomiast wieczorem oraz w nocy temperatura może spadać maksymalnie do -4 stopni Celsjusza. Mimo wszystko pogoda będzie udana, ponieważ opady deszczu nie są zapowiadane, natomiast wystąpią wtedy liczne przejaśnienia słońca – zachmurzenie będzie niewielkie.

Bieszczady

W Bieszczadach będzie nieco cieplej niż w Tatrach, ponieważ na 24 grudnia w dzień synoptycy prognozują w tym regionie około 2 stopni powyżej zera. Nadal będzie słonecznie i jedynie z bardzo niewielkim zachmurzeniem nieba, które generalnie nie powinno się negatywnie odbijać na odczuwalnej pogodzie. Nie pojawią się też żadne istotne opady deszczu, a wieczorem oraz w nocy spadek temperatury ma sięgać około -3 stopni Celsjusza.

Pieniny

Zobaczmy jeszcze prognozę dla malowniczego, pienińskiego pasma górskiego. Pogoda okaże się tutaj bez większych zmian – w dzień termometry będą wskazywały około 2 stopni na plusie, a wieczór oraz noc mają przynosić spadek temperatury do około -3 stopni Celsjusza. Będzie to kolejny region, w którym w dzień 24 grudnia zapowiadane są liczne przejaśnienia słońca i bardzo ograniczona ilość zachmurzenia. Synoptycy dodatkowo w Pieninach nie prognozują występowania opadów deszczu. Noc tak jak i w innych górskich regionach może natomiast przynosić przelotne opady śniegu.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u