Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wigilia 2017 pogoda we Wrocławiu?
Pogoda na Wigilię 2017 we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z większych polskich miast i na pewno takim, które co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Na pewno nie zabraknie tutaj zwiedzających na 24 grudnia 2017 roku, czyli podczas Wigilii. Z tego powodu zdecydowaliśmy się państwu zaprezentować prognozy dla tego miasta, właśnie na sam 24 grudnia. Zapraszam do lektury, szczególnie jeśli właśnie w tym okresie planujecie przyjechać do Wrocławia.

Co ciekawe, Wigilia właściwie w całej Polsce zapowiadana jest jako ciepły dzień, który wcale nie będzie nam się kojarzył z zimową atmosferą. Właściwie to dobrze, ponieważ na nadejście prawdziwej zimy jeszcze trochę poczekamy, do tej pory będziemy mogli się ubierać bardziej jesiennie, nie trzeba będzie też tak mocno ogrzewać domów. Nawet ciepła aura na Wigilię ma swoje plusy.

We Wrocławiu nie będzie większych zmian, na 24 grudnia synoptycy zapowiadają tu naprawdę przyjemną aurę. W ciągu dnia słupki rtęci na termometrach mogą tutaj wskazywać nawet do 7 stopni powyżej zera! Jeśli dodamy do tego słoneczną aurę, która ma cały dzień się pojawiać, odczuwalnie na pewno uzyskamy wrażenie że jest jeszcze cieplej niż te 7 stopni. Jak wspomniałam, zachmurzenie na 24 grudnia będzie niewielkie i na pewno nie przyniesie opadów deszczu. O śniegu w tym czasie będzie można zapomnieć, ponieważ temperatura będzie znacznie za wysoka. Niedaleko jest jednak z Wrocławia w góry, gdzie trzeba będzie się udać w poszukiwaniu zimy. Także noc 24 grudnia nie przyniesie gwałtownego spadku temperatury powietrza. Na termometrach zauważymy wtedy około 2 stopni powyżej zera, przymrozka na pewno nie będzie.

Nie ma co narzekać na pogodę, we Wrocławiu 24 grudnia będzie naprawdę przyjemny i taka pogoda będzie nas wręcz zachęcała do spacerów. Ochłodzenie przyjdzie trochę później, dlatego dokąd tylko się da korzystajmy z tak pięknej pogody i ciepłej zimy. Później będziemy już tylko narzekać na mróz i śnieg, wyczekując niecierpliwie ocieplenia.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5