Strona nasza-pogoda.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wszystkich Świętych 2017 pogoda?
Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?

Wszystkich Świętych to jedno z najważniejszych świąt katolickich, podczas którego sporo podróżujemy i udajemy się na groby bliskich. Bardzo często są one oddalone o dziesiątki, a nawet o setki kilometrów od naszych domów. Pogoda na 1 listopada jest bardzo ważna również przez te dalekie podróże, a aura nie może nam wtedy pokrzyżować planów. Sprawdźmy prognozy na ten wyjątkowy dzień w 2017 roku.

Oczywiście najlepiej jest sprawdzać prognozy pogody dla różnych regionów naszego kraju. Zaczynamy od południa Polski – w tym miejscu na Wszystkich Świętych synoptycy zapowiadają w dzień 12 stopni powyżej zera, a wieczorem i w nocy szykuje nam się około 3 stopni na plusie. Na południu kraju Wszystkich Świętych zapowiada się bardzo pozytywnie, oprócz wysokiej temperatury powietrza doświadczymy także słońca, a opady deszczu na pewno nie pokrzyżują nam planów – nie są po prostu zapowiadane.

Ważne jest również centrum kraju, które jest najlepszą reprezentacją ogólnej pogody dla Polski. W centralnym obszarze na Wszystkich Świętych synoptycy zapowiadają w dzień 10 stopni powyżej zera, a do tego słońce i całkiem przyjemną pogodę. Na pewno w tym regionie nie wystąpią opady deszczu. Wieczorem oraz w nocy można będzie się spodziewać nieznacznego spadku temperatury, będzie jednak nie chłodniej niż 3 stopnie na plusie.

Pozostaje nam jeszcze prognoza na północy, gdzie pogoda również nie zapowiada się źle. Według zapowiedzi synoptyków, w tym regionie na termometrach w dzień zobaczymy 10 stopni na plusie, a w nocy może być nawet 5 stopni ciepła. Dzień będzie jednak pochmurny, nie pojawi się słońce, ale na szczęście nie zagrożą nam wtedy opady deszczu.

Biorąc pod uwagę powyższe prognozy, nie powinno się narzekać. W całej Polsce na 1 listopada nie są zapowiadane opady deszczu, przez co warunki drogowe będą korzystne. Uważajmy jedynie na mgłę, która może się pojawiać rano 1 listopada z racji wysokiej wilgotności powietrza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2018

Pogoda na styczeń 2018 - wszystko wskazuje na to że styczeń będzie przyjemny. Więcej

Pogoda na kwiecień 2018

Pogoda na maj 2016 - Czy kwiecień 2018 będzie ciepły? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 2018

Pogoda na Wielkanoc 2018: Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2018 - sprawdz. Więcej

Pogoda na weekend majowy 2018

Maj przez niektórych uważany za najpiękniejszy miesiąc roku - weekend majowy 2018 - sprawdź pogodę ... Więcej

Pogoda na wiosnę 2016:
Pomimo tego, że wiosna teoretycznie rozpoczyna się 21. marca, nie jest to data przełomowa. Jest zupełnie inaczej. Tę datę można potraktować jako przedwiośnie, bo to kwiecień przynosi nam prawdziwą wiosnę... Więcej

Pogoda na lato 2016:
Niezależnie od pory roku, Polacy bardzo lubią planować, co takiego będą robili w czasie wakacji. .... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

nasza-pogoda na Facebook'u